Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Naviqator
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdMEA
İlgi AlanlarıPlayStation/Sinema
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hallettim demin, benim dns cortlamış 2017'den bir tane yazdım yağ gibi şimdi. Yalnız Motion olayını ilk defa duydum, aynı sorunu olan mesajları o... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İki gündür saçma bir hatayla uğraşıyorum, oynarken silah kendi kendine sağ sola kayıyor, frame atlar gibi. Lag muhabbetine benziyor ama kestiremedim. ... Mesaja git »
Project Scorpio'nun Teknik Özellikleri Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yıllardır katlanan başarısızlık sonucu ilk defa bonkör bir Microsoft gördü Dünya. 4K da Netflix, Amazon, FX, Show Tv, Tv8 vs. seyretmek için çok güçlü... Mesaja git »
★★★ XBOX SCORPIO ★★ XBOX LIVE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
4K Netflix, Amazon, FX, Show Tv, Tv8 seyretmek için çok güçlü bir donanım.... Mesaja git »
Sucker Punch E3 2017'de Yeni Bir Oyun Duyurabilir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Lütfen inFamous olmasın, yeter.... Mesaja git »
The Walking Dead (2010- ) | 7. SEZON BİTTİ | 8. SEZON EKİM 2017'DE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
??????????? ... Mesaja git »
GWENT ~ Witcher Kart Oyunu [Beta - PS4] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sabahlar olmasın.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
BATTLEFIELD 1 - Primary arıyorum. Standart versiyon olabilir, oyun ve season pass'li paket olabilir fark etmez. Referanslarım mevcut.... Mesaja git »
ALINIK BATTLEFIELD 1 (Primary) konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ALINIK BATTLEFIELD 1 (Primary)
Alıcı: metalgearx24
Tarih: 2 Nisan 2017; 13:36:55
Yorum
teşekkkürler sorunsuz alışverişti
Genel Puan

Ürün: Alınık Rise of The Tomb Raider (ref)
Alıcı: fozata
Tarih: 24 Mart 2017; 21:26:31
Yorum
Sıkıntısız alışveriş oldu hızlı ödeme için teşekkür
Genel Puan

Ürün: Alınık Assasin's Creed Triple Pack (ref)
Alıcı: Carcharot
Tarih: 24 Mart 2017; 13:28:51
Yorum
Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Satılık Batman Arkham Knight
Alıcı: Centaurus A
Tarih: 26 Şubat 2017; 22:33:50
Yorum
Kendisinden PS4 Pri hesap aldım.Hoşsohbet yardımsever bir arkadaş. Teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: Rainbow 6 Referans İlanı
Alıcı: X-informer
Tarih: 23 Şubat 2017; 22:09:13
Yorum
Gayet hızlı ve güvenilir bir alışveriş oldu. EFT henüz geçmemiş olmasına rağmen, indirmem için bilgileri benimle paylaştı arkadaş. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Titanfall 2 satıldı
Alıcı: hyoid
Tarih: 8 Şubat 2017; 21:19:31
Yorum
Sorunsuz alışveriş teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.133