Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tahsildarr
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aybars beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Kendisine birçok konuda rahatlıkla danışabilirsiniz. Size detaylı ve şeffaf bir şekilde bilgil... Mesaja git »
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
https://www.amazon.de/gp/product/B01DDNH6MA/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1 44 numara biraz büyük geldiği için satıyorum. Toplamda 4 kere... Mesaja git »
Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum; 2014 yılı haziran ayında mercedes ile tanışmam benim için tam anlamıyla pişma... Mesaja git »
İlerde konut kredisi alırken emekli maaşımızıda sizin bankanızdan alıyoruz deyip ekstra puan düşümü için halkbankmı ziraatmi tercih etmeliyiz?... Mesaja git »
Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İvedik sanayide danışmanlar oto lastik. Abi kardeş çalışıyorlar genç işini düzgün yapan bir yer tavsiye ederim.... Mesaja git »
Superonline dan aldım hiç açılmadı sıfır. 32gb 4.nesil apple tv[size=2][/size] SATILMIŞTIR... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çağdaşta 50 tl alışverişe 8 li sofia 5 tl... Mesaja git »
Etap 3200s çok net. Maceraya gerek yok.... Mesaja git »
Patronlar bir şey demez bence olsa olsa hafta sonu yoğun geçiyor diye söylenmiştir.... Mesaja git »
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet olacak gibi tüm kanallar geldi 1 de movie premium geldi fakat seçilen hizmet karışık durumda veya dekode edilemiyor diyor. Sinyal yeniletme yaptı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.180