Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HuzunSessizligi
Gerçek Ad 
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Burnuna Olmayan Kokular Gelen Var Mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam ciddiyseniz bu durum tehlikeli olabilir bir doktora gidin. "koku halusinasyonu" olarak geçiyor bu durumun adı.... Mesaja git »
Gtx 780 Ekran kartimi cekilise sunuyorum(Son Katilim Gece 12) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
nvidia>amd... Mesaja git »
Sabiha Gökçen Havalimanındaki KIRIK AVİZE NEYİN NESİ :) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Volkan Aslan'ın sergisinden bir parça. Kafaya düşme, ölüm falan filan yok. Sadece sanat eseri. http://www.pirsushaber.com/havalanmadan-once-s... Mesaja git »
Hangi Ürünlerde GDO Var ? Çok Faydalı Bir site başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Kısırlık da yapıyor... Mesaja git »
Hangi Ürünlerde GDO Var ? Çok Faydalı Bir site başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
http://gdolistesi.com/kullanim-kilavuzu/... Mesaja git »
Bana kalırsa hayvan yemi veya pamuk gibi endüstriyel bitkilerin üretiminde kullanımı verim artışı sağladığı için faydalı. Fakat tüketim maddelerinde... Mesaja git »
İşte bunu hiç sevmiyorum. Ne zaman ortaya iyi bir şey çıksa, ne zaman birileri bir şey üretse hemen onu yok etmek için hamle yapıyorsunuz. Van... Mesaja git »
Hangi Ürünlerde GDO Var ? Çok Faydalı Bir site konusunu başlattı (4 yıl önce)
Facebookta bir sayfa paylaşmış, GDO içeren katkı maddeleri, enzimler, bitkiler falan yer alıyor. Çok faydalı, bir göz atın derim http://gdoliste... Mesaja git »
Yeri Burası Değil Ama 15 Gün Yiyeceğim Zaten başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bakmadım ama eminim çok güzeldir Ellerine sağlık... Mesaja git »
Arkadaşları

icon

CARNIVALE

Gaea

kittyhunter

GoldPunch

ScORphY

Guest-6CB3B4454

audiocu

seker_sey

Charm

Geceyedir Küsmelerim

---CnR---

photo_canon1

Plunder

NosWagen

Karn-ı bahar

BeNİnVisOlrm

Mr.Lonely

Silver Eagle

KURT COBAIN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078