Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ahmet Çakar01
Gerçek Admehmet tuğra bulut
Doğum Tarihi8 Kasım 1992
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HEPSİBURADA'DAN ALINAN IPHONE 5S GARANTİSİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Onarim durumuna bakmak için gerekli olan bilgileri nerden öğreniyoruz?... Mesaja git »
Yeşil pasaport hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Teşekkürler hocam... Mesaja git »
HEPSİBURADA'DAN ALINAN IPHONE 5S GARANTİSİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bende dün verdim vatana. Telefon olarak gm5 plus kullanıyorum. Geç gelsede se geldikten sonra önemli değil.... Mesaja git »
❄❄❄KIŞ SEVENLER KULÜBÜ❄❄❄ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Benide yazın lütfen.... Mesaja git »
Yeşil pasaport hakkında konusunu başlattı (7 gün önce)
İyi günler. Ocakta viyanaya gitme durumum var babamdan dolayı yeşil pasaport alabiliyorum. Lise öğrencisi olduğum için okuldan yurt dışına çıkış izni ... Mesaja git »
HEPSİBURADA'DAN ALINAN IPHONE 5S GARANTİSİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bende yarın vereceğim servise. Umarım kısa sürede gelir. Eğer 0 gelirse s7 edge geçme şansım var.... Mesaja git »
HEPSİBURADA'DAN ALINAN IPHONE 5S GARANTİSİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sonuç nedir hocam?... Mesaja git »
HEPSİBURADA'DAN ALINAN IPHONE 5S GARANTİSİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam son durum nedir?... Mesaja git »
HEPSİBURADA'DAN ALINAN IPHONE 5S GARANTİSİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bende 2-3 güne 5s imi servise vercektim ölü piksel ve ekran kenarlarında sararmadan dolayı. Yazdıklarınızı okuyunca korktum vermeye telefonsuz kalmak ... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Az önce telefon saçmaladı. 19 şarjım varken kapandı. Şarja takın uyarısı geldi. 5-10 dakika sonra açıldı sim kilidini açmadan gene kapandı. Aynısı bid... Mesaja git »
Arkadaşları

Ölüyen Yürüler

Lincoln Burrows.

Troll Mode On
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234