Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jyz
Bir Önceki Kullanıcı Adıcanergelincik
Gerçek AdCaner Gelincik
Doğum Tarihi21 Mart 1992
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tablet ekran boyutu hk başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu sorunun cevabı bana da lazım :)... Mesaja git »
2001 uno öneri başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Honda integralara bak derim. Araç çok çok iyi derecede hızlı ve güvenilir. Ayrıca unoya göre daha çok donanımlı bir araç.... Mesaja git »
Dokunmatik Ekran Projesi başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Öncelikle benim de farklı bir projem var. Projemden basitçe bahsedecek olursam tablet ile aracı haberleştirmek. Canbus kodlarını tablete aktaracağım. ... Mesaja git »
Elm 327'yi aracımda yaklaşık olarak 5 6 aydır kullanıyorum ve sürekli takılı. Şuana kadar herhangi bir problem olmadı... Mesaja git »
Astra H kasa için üstteki bilgi ekranı sökülüp oraya gömülü şekilde tablet konulabiliyor. Eski bilgi ekranını da farklı bir yere uzatabilirsiniz. Tabi... Mesaja git »
Bu lastik degismeli mi? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hemen değiştirmenize gerek yok. Benim aracımda daha fazla çatlaklar var hala biniyorum. sizdeki kılcal çatlaklar birşey değil. Önemli olan büyük çatla... Mesaja git »
Opel corsa d mini olan sigortayı kullanıyor. Ben aracımda şuan ekstra çakmaklık yaptım. Sürekli elektrik olmayan bir yerden sigorta almanız lazım. B... Mesaja git »
ARABA konusunda yardım lütfen--OPEL CORSA-POLO başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2. el corsa d alacaksan eğer çok çok sağlam bir araç. Bana hiç sıkıntı çıkarmadı. Sahibinden gibi sitelerden araçlara bakabilirsiniz 4-5 bin hasar kay... Mesaja git »
ARABA konusunda yardım lütfen--OPEL CORSA-POLO başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende Corsa D 2008 kullanıyorum kasko yapılıyor. Alacağınız araç özellikle ikinci el olmasına özen gösterin. İlk aracınız olacak ve dediğiniz gibi ara... Mesaja git »
Düşük bütçe araba (Suzuki Swift vs. Skoda Felicia) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Honda integra araştır derim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Hakkında
Corsa D | 2008 Enjoy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086