Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jyz
Gerçek AdCaner Gelincik
Doğum Tarihi21 Mart 1992
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YAZLIK KIŞLIK DEĞİŞTİR VER 50 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bende araç kullanıcısıyım. Ben de yazlık kışlık lastiklerimi jant üzerinde değiştirip balans yaptırıyorum. Ayrıca öyle ayda 5 6 bin TL para kazanmıyor... Mesaja git »
Öğrenci Dostu Ucuz Araba (15k-17k) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sana önereceğim tek araba Honda İntegra 1.8 vtec. Araba hem çok seri hemde tüpte yakıtı seni hiç üzmez. Ayrıca eski model araçlara göre birçok artısı ... Mesaja git »
Amfi önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben sony'nin Xpload bass'ını kullanıyorum Jbl falan düşündüm ama gerçekten Sony'nin bassından çok çok memnunum tavsiye ederim. İnce bass tonlamaları d... Mesaja git »
arkadaşlar aracıma cam filmi çektirsem başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben en ön cama 0,5 ön camlar 2 numara arka ve bagaj 3 numara çektirdim. Çok çok memnunum araba güneşin altında bile kalsa içeride çok ufak bir sıcaklı... Mesaja git »
1.2 Corsa Essentia için fiyat teklifi aldım Yardim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende de 2008 1.2 benzin corsa d Enjoy var. Alacaksanız kesinlikle enjoy alın derim. essentiaya nazaran, çelik jant sis farı, hız sabitleme, ekstradan... Mesaja git »
Yardım - Çatlayan stop lambası için ne yapılabilir? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Google üzerinden Kabil Stop'u araştırın isterseniz. Stop tamiri yapıyor maslak oto sanayide.... Mesaja git »
Tablet ekran boyutu hk başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu sorunun cevabı bana da lazım :)... Mesaja git »
2001 uno öneri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Honda integralara bak derim. Araç çok çok iyi derecede hızlı ve güvenilir. Ayrıca unoya göre daha çok donanımlı bir araç.... Mesaja git »
Dokunmatik Ekran Projesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Öncelikle benim de farklı bir projem var. Projemden basitçe bahsedecek olursam tablet ile aracı haberleştirmek. Canbus kodlarını tablete aktaracağım. ... Mesaja git »
Elm 327'yi aracımda yaklaşık olarak 5 6 aydır kullanıyorum ve sürekli takılı. Şuana kadar herhangi bir problem olmadı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Hakkında
Corsa D | 2008 Enjoy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125