Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jyz
Bir Önceki Kullanıcı Adıcanergelincik
Gerçek AdCaner Gelincik
Doğum Tarihi21 Mart 1992
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 38 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Park Yapan Aracı Çizmek başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
İşletmeye telefon numaranızı bırakın. Araç sürekli oralarda oluyor ise size telefon açmalarını söyleyin. İş işten geçmiş şuan yapılacak tek şey budur... Mesaja git »
Kazalı aracı çekmek için en uygun yer önerisi(garajı olmayanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Ucuz açık otoparka çekmek en sağlıklısı gibi.... Mesaja git »
Arabayı Vurdum Kaskom Ne Kadar Artar? [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bana kalırsa kaskodan yaptırın. Sonuçta kaskoya bu tarz durumlar için para ödüyorsunuz. Ayrıca bir sonraki sene için çok fazla artış olacağını sanmıyo... Mesaja git »
En kötü şoförler hangi ilde başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kesinlikle Ankara Hele ki yağmur yağarsa çoğu insan kafayı yiyor. Özellikle de akıcı yolda trafik oluşturanlara çıldırıyorum. Işıklarda durup aynalard... Mesaja git »
Ben yaklaşık olarak 4 5 aydır kullanıyorum. Bir çok farklı şey denedim en sonunda tam olarak bundan memnun kaldım. Şuan aşağıdaki durumda kullanıyorum... Mesaja git »
Öncelikle tabletinizin OTG desteği yok ise geri görüş kamerası bağlayamazsınız. Eğer OTG desteği var ise Easycap aparatı alacaksınız, wifi geri görüş ... Mesaja git »
Vidasız Kol Dayama Takabilir Miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Benim aldığım ürün aşağıdaki hocam. Aracım Corsa D 2008 1.2 motor Kendim şarjlı matkap ile 4 vida attım yanlardan sapasağlam şekilde oturdu. Çokta kul... Mesaja git »
Vidasız Kol Dayama Takabilir Miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bende de Corsa D var universal olan kol dayamalardan aldım 40TL olanlardan taktım gayet memnunum. Ses yapması oldukça normal fiyatına göre. Fakat delm... Mesaja git »
Opel'le geçen sorunsuz ve kesintisiz 17 yıl.(20.yildayiz) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İlk aracımı Opel Corsa olarak aldım. Daha yeni 7 ay oldu fakat çok memnunum. Bir sonraki aracım da opel olacak gibi.... Mesaja git »
Forumda sağdan direksiyon araba kullanan varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Kıbrısta 2 gün kullandım. Otomatik kiralamıştım o yüzden vites konusunda bir problem yaşamadım. Tek sıkıntı kavşak noktalarıydı. Başta kafa karışıklığ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Hakkında
Corsa D | 2008 Enjoy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094