Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Chizuru
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yavru pokemonlardan bir tek Elekid ile Pichu eksik kaldı, etkinlikten kalma son bir 2'lik var elimde, hadi inşallah. :)... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kadın oyuncu(lar) var ve hileci de değiliz. :)... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
5 tane 2'lik kırdım 2'si Shellder çıktı. ... Diğerlerinden de işe yarar bi' şey çıktığı yok. Hala yavru pokemonları bile tamam... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Nest nerede şu an?... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Eggstravaganza Etkinliği 13Nisan-20Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben de bir aydır 10km biriktiriyorum, elimde patladı yumurtalar. Üstüne ne ekstra kırıcı var ne de coins, 2km yumurta olayından yararlanamayacağım gib... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Yeni Güncelleme 0.61.0 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Çok teşekkür ederim. :)... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Yeni Güncelleme 0.61.0 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Arkadaşlar yarın iş gereği il dışına çıkacağım, oyunu birden farklı bir ilde açsam sıkıntı yaşar mıyım? Hiç hileye bulaşmadım, yeni 27 lvl oldum zaten... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Güncellemeyi yükledim ama bende açılış ekranı bile değişmedi. ... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
http://mobil.hurriyet.com.tr/devletin-pokemon-caresizligi-40414351 Şaka gibi bir ülkedeyiz cidden...... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Benim elimde işe yarar ne Onix ne de Scyther var. İkisinden de birer tane var, candyleri de yetersiz olduğu için 66 km'dir Onix'i yürütüyorum mesela,... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125