Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Chizuru
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu zamana kadar izlediğiniz en kötü anime başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bence öyle ama seveni de var. Mesela ben tavsiye üzerine izledim ve troll falan da değildi tavsiye eden. :)... Mesaja git »
Bu zamana kadar izlediğiniz en kötü anime başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
School Days "Sahi ya ben bunu neden izledim? Kim izletti lan bana bunu?!" dedirtir.... Mesaja git »
Manga/Manhwa önerisi istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Berserk gayet düzgün bir mangadır kardeşim, "ön yargılı olma" derim.... Mesaja git »
Manga/Manhwa önerisi istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Berserk The Breaker All You Need is Kill 20th Century Boys Vagabond Uzumaki'ye istinaden bi' tane de Junji Ito önereyim, Yami no Koe.... Mesaja git »
Ana karakteri kötü olan anime önerisi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Black Lagoon ve Higurashi no Naku Koro ni'ye bakabilirsin.... Mesaja git »
en felsefi anime başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yazılanlar dışında aklıma gelenler: * Mushishi * Monster... Mesaja git »
"Gerekli Şeyler" protestosu: almayın aldırmayın! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Uzun süre manga-anime çevirilerine yardım etmiş, bu iş için belli programları (ps vs.) kullanmayı öğrenmiş, Gerekli Şeyler denilen yayınevinin bastığı... Mesaja git »
Pokémon GO Büyük Güncelleme Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bugün oyun raid battle yaparken kapanmaya başladı sonrasında harita ekranındayken de sık sık kendi kendine kapandı. Böyle bir durumla karşılaşan y... Mesaja git »
Pokémon GO Büyük Güncelleme Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
PokeGenie. Oyun içine entegre olmuyor, pokemonu yakaladıktan sonra ekran görüntüsünü uygulama içine atıyorsunuz. IV değeri, moveset durumu vs. ve... Mesaja git »
Pokémon GO Büyük Güncelleme Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Yavru pokemonlardan bir tek Elekid ile Pichu eksik kaldı, etkinlikten kalma son bir 2'lik var elimde, hadi inşallah. :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078