Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sonerhac
Gerçek AdSoner hac
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RX 460/470/480-560/570/580 Stok-Tedarik başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
kardesim kac aydir bekliyom ekran karti msi rx 580 gaming x yada sapphire limited edition gelcek olursa haber verirsen super olur 8 gb lari.... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
rx 5 serisi stoklara girmicek mi beyler... Mesaja git »
Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
bemyler bende bu monitorden var bisey sormak istiyorum.ekrsn kartim yok islemcinin ekrsn karti var ve suan hdmi la baglaniyom.ben kac hz alabilirim.in... Mesaja git »
“AMD ve Nvidia madencilik odaklı kartlar geliştiriyor” başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
ben bu kartlari toplu alanlara her gun beddua ediyorum.insallah is de kart da bi yerinizde patlar.... Mesaja git »
RX 580 & RX 570 STOK SORUNU | AMD AÇIKLAMA YAPTI başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
rx 480 msi stoklarda varken param yetmiyodu.amazondan soylucektim.amazondaki fiyat kadar param hazir oldu amazon kapadi gonderimi tam almamdan 3 4 gu... Mesaja git »
vegayı beklemek mi? rx480/580 i şimdi almak mı? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
rx ler gelirse alirsin.... Mesaja git »
Dikkat : İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar ve detaylı bilgi sahibi olmayanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra en üstte bulunan Sıcak... Mesaja git »
Madenciler hücum etti, Radeon RX 580 stokları tükendi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
biliyorum da kullanamamak kotu olur kac para vermisiz olmusken kullanayim diyorum.almadan once de freesync gsyncsiz monitor ve nvidia kart almakla fre... Mesaja git »
Madenciler hücum etti, Radeon RX 580 stokları tükendi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
freesync monitor aldigim gune lanet olsun.kac zamandir stok bekliyoz eminim stok gelirse de hucim edilir kalmaz.tk ekran karti kaldi alamadik gitti.bu... Mesaja git »
YARDIM EDENE SKİN VERECEK HALE GELDİM BİR EL ATIN ARKADAŞLAR LÜTFEN başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
cs go da yuksek fps onemli.intel ekran kartini kullaniyom 80 90 100 civari ve aimi adama getiremiyom dalgalaniyo sanki aim ben cevirdikten sonra geliy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.148