Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sonerhac
Gerçek AdSoner hac
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
beyler dusuk cozunurluklerde blurlanmayi kaldirabilir miyiz. 144 hz monitor i5 6500 ve gtx 1060 var ama prof oyunculardaki videolar gibi berrak oldugu... Mesaja git »
Çözünürlük sorunu(1280x960) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ya beyler bu 1024 768 deki yataylik standart mi. ben kafede ve pro oyuncu videolarinda bakiyom baya yatay bi goruntu ve adamlar basik gozukuyo ve buyu... Mesaja git »
Cs go da hangi çözünürlükte oynuyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ne kadar anlasilir bilmiyom ama yazilar falan da kucuk taba basinca.bi ayri olay da su an deathmatch da 100 lere dusuyo fps gtx 1060 i5 6500 islemci ... Mesaja git »
Cs go da hangi çözünürlükte oynuyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
beyler 4:3 1024x768 oynayan varsa ss atabilir mi oyun icinde. benim 16:9 gibi ya adamlar kucuk,goruntu yayik degil videolardaki oyuncularin gibi.bi ya... Mesaja git »
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
beyler 1024 768 cozunurluk bende niye yatay gostermiyo black barsiz halde.24 inch full hd monitor.prolarin videolara bakiyom baya yatay benimki sanki... Mesaja git »
ekran kartini taktim goruntu yok yardim acil başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
duzeldi tesekkurler... Mesaja git »
ekran kartini taktim goruntu yok yardim acil başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
msi b150m bazooka... Mesaja git »
msi gaming x 1060 seasonic 620 w bronze i5 6500 ekran kartini cikarinca anakarttan hdmi ile goruntu geliyo.ekran kartini ilk defa taktim sifir da... Mesaja git »
ekran kartini taktim goruntu yok yardim acil konusunu başlattı (bir ay önce)
kasaya monte ettim isiklari geldi kartin ama no signal yazisi cikiyo sonra gidiyo goruntu gelmiyo sinirden aglicam beyler lutfen yardim edin cok kotuy... Mesaja git »
Zalman z3 plus başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ekran karti monte edemiyom kafayi yicem yardim lufen elim ayagim tutriyo sinirden... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082