Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sonerhac
Gerçek AdSoner hac
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
rx 550 yada 560 alayim mi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
daha akici falan diyen de gordum gecisler vs..kirilmalar olmuyo falan.cok guzel bi dusunce aslinda sorunu giderme odakli luksten daha cok.umarim hayal... Mesaja git »
rx 550 yada 560 alayim mi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
freesync e ozel mi bu yoksa gsyncde de ayni midir?... Mesaja git »
napayim... Mesaja git »
freesync kullanayim diye demistim.... Mesaja git »
Madenciler Yüzünden Ekran Kartı Fiyatlarından Yakınanlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
evet oyle 2600 falan.144 hz freesync monitor var 1 senedir 640 480 cozunurluk low ayar gormekten infilak etcek yazik.560 freesync destekliymis bilgisa... Mesaja git »
Madenciler Yüzünden Ekran Kartı Fiyatlarından Yakınanlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam ben kart bulamadigim icin 1 2 haftaya 560 alicam sanirim kartin bi sorunu mu var :) 580 bekledim aylarca ama ya yoktu ya pahali.... Mesaja git »
Asus yeni GeForce GTX 1060 6GB Phoenix ekran kartını duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
insallah batarsiniz kartlar da yanar.ayda kac kazaniyon bu arada?... Mesaja git »
gtx 1070 stoklarda yok başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
yeni kart cikinca bu kart ne kadar duser ki bence en fazla 3500 olur.bu mining laneti bitmeden sanmiyorum ekran kartinda yuzumuz gulsun.... Mesaja git »
rx 550 yada 560 alayim mi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
kardes daha cok cs oynuyorum ve gecici olarak alicam.yoksa freesync yuzunden rx 580 istiyorum.1060 en az 2 bin tl vardir suan o yuzden ucuz ama idare ... Mesaja git »
rx 550 yada 560 alayim mi konusunu başlattı (16 gün önce)
i5 6500,8gb ram,144hz freesync monitor var. ama rx 580 beklemekten biktim.vatanda bu modeller var ama bu kartlar monitorumu tam verimli kullandirir mi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063