Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Overclockmanyagı
Gerçek Admuratbiçer
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD Vega serisi bence bitti başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
nvidiayı eskiden bende kötülüyordumda bi baktım adamlar çalışıyor yapay zeka teslanın oto pilotu vs. konusunda giden paralar boşa gitmiyor yani ayrıca... Mesaja git »
Bu sisteme fps düşürmeden maliyet düşürebilir misiniz başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
psu olarak corsair vs450 al anakart olarak o anakartı kullanamıyorsun z370 alman gerekiyor sanırım o 8.nesil işlemci için rami 16gb yapman şart öyl... Mesaja git »
Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
benim power tuşu bozuldu ne olcak kullanıcı hatası mı şimdi servise vermeli miyim?(Telefona çift basarak açma kapama yapıyorum ekrana telefonu kapatma... Mesaja git »
Snapdragon 835'li ilk Windows 10 dizüstü bilgisayarı kullandık başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
evet mobil işlemciler masaüstü işlemcilere hiç bir zaman yaklaşamayacak sd 835 top tier ise intelin top tieri 8700k (daha xeonlardan bahsetmedim... Mesaja git »
Hybrid Araçlar Uzun Yolda Nasıl Şarj Oluyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
eco modda gazdan ayağını kestiğinde elektrik motorunu devreye sokuyor ani hız kaybı yaşıyorsun ve elektrik şarjı gerçekleşiyor comfort modda bu olay o... Mesaja git »
İkinci el SSD hakkında görüşleriniz neler başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
ssdlerin yazım ömrü sorunu var adamın ne kadar yazıp çizdiğini bileceksen alınabilir 20tb civarı altı almak için uygun... Mesaja git »
X4 840-A6 6400K başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
x4 840da ekran kartı yok haberin olsun ekran kartı almayacaksan a8 7600 al... Mesaja git »
Ryzen 1600 VS 8700K / neden 8700K alınır ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bence 768p monitör g4560 gtx 1050ti alınmalı o kadar para vermeye gerek var mı hem oyunları bu çözünürlükte ultrada oynayabiliyorsun kısaca renkl... Mesaja git »
gtx 1060 3gb vs 6gb başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
8gb ram vs 16gb ram gibi halen 8gb ram yeter diyenlerin tarafındaysan gtx 1060 3gb alabilirsin bana sorarsan fazladan bellek hddye daha az başvurmayı ... Mesaja git »
Mekanik Klavye Nedir ? Gerekli midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
mekanik klavyeden önce gsync destekli 144hz bi monitor gaming mouse şart bide gaming anakart tabiki...(min gecikme için)... Mesaja git »
Arkadaşları

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094