Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Overclockmanyagı
Gerçek Admuratbiçer
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
10 yıl önce çıkan oyunu bile 60 fps oynayamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
60 fps oynayamıyorum 60 fps oynuyorum sistem hakkında bilgilendirme oyun adı yok bu başlık tutmaz bence...... Mesaja git »
7nm Zen2 çekirdekli işlemciler HWINFO 64 üzerinde görüntülendi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
oyunlar çok çekirdek destekliyorda onunda limiti 8 felan şuanda... belki o bile değil 6 çekirdek kısaca bu işlemciyle oyun oynama hayali boş... Mesaja git »
i5 6500 + RX 470 PUBG 100 FPS DONMA !! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ram 16gb olmalı mümkünse aynısından al 1 tane daha dual channel çalışsın... Mesaja git »
Yüksek Sistem Düşük FPS başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bende p4 vardı zamanında benim için yüksek sistemdi (o zamanlar quad serisi olduğu halde ) kısaca sistemin düşük seviye bunu kabullenmen lazım... Mesaja git »
http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gt1030-gddr3-2gb-64bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html 2gb vram ikiside bence gt1030 daha mantıklı (fiyata ... Mesaja git »
Yeni Konumla Yakında Yine Karşınızdayım, Beni Bekleyin... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Adamlar tesla araçlara yapay zeka üretiyor bir çok hesaplamalı program cuda temelli daha çok desteğe ve teknolojiye sahip tegra tarafındada güçlü...Kı... Mesaja git »
Bir kaç güne alınacak. Olmuş mu? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
500liralık kasa almışın yanına niye 8gb ram koydun ki... Mesaja git »
X4 845 mi AMD A8 veya A10 serisimi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hayır oynatmaz ryzen bile zorlanıyor intel serisine yönelseydiniz keşke amd çok fazla takılma yapıyor rust ve pubgde fps drop çok... gt1030 harici ek... Mesaja git »
X4 845 mi AMD A8 veya A10 serisimi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
gt1030 varsa dahili ekran kartına boşa para verme 845 al geç... Mesaja git »
Sanal madencilik akımı TSMC’yi de uçurdu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
maden para birimleri değer kaybediyor bence bu değer sanal olarak arttırıldı ve bu tür üreticiler iyi para kaldırdı şimdi düşünce ne olacak merak ediy... Mesaja git »
Arkadaşları

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.148