Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
iStPaLaDiN
Gerçek AdAtakan Uygur
Doğum Tarihi13 Nisan ****
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 353
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ilk olarak yönetici olarak çalıştırmayı denedim. diğer yöntemlerde işe yaramadı malesef. var bir terslik ama çözemedim. bilgisayara temiz kurulum yapm... Mesaja git »
= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
tesekkurler. bugun baya canımı sıktı. diger bilgisayara yukledim sorun yok. anlamsiz sekilde bunda calismadi. yarin soyledikleriniz yapacagim. tesekku... Mesaja git »
Merhaba. Kodi yükledim ama windows 10 çalıştırırken hata alıyorum. sebebi nedir sizce ?... Mesaja git »
||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sorun donanimsalmis. Yazilimsal degil.... Mesaja git »
||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar Merhaba 53SN i5 kullanıcısıyım. Üzerinde win 7 home pre mevcuttu . Windows 10 a yükselttim ancak şuanda usb 3.0 haric diğer usb portları ça... Mesaja git »
XBOX 360 ÖZEL RENK 4 KOL+ KINECT SÜPER FİYAT konusunu başlattı (2 yıl önce)
SATILDI... Mesaja git »
XBOX 360 320 HDD 4 ADET KOL VE KINECT YAZILIMLI HAZIR başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ya ilanı verdim unuttum. öyle şimdi tekrar yazıcam... Mesaja git »
Selamlar, TERTEMİZ XBOX 360 YAZILIMLI İÇERİSİNDE PES 2017 DAHİL BİR ÇOK OYUN VAR. 4 ADET TEMİZ KOL VE KINECT CİHAZ İLE BİRLİKTE SATILIKTIR. RENGİ... Mesaja git »
ROSITELL DR TENS THERAPY MASAJ ALETİ SIFIR KUTULU başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu ürün satıldı mı ?... Mesaja git »
CS:Global Offensive [Bütün Detaylar Bu Başlıkta] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
tam aradığım cevap sağol... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

Dartagnan

SAVIAR

Ottoman66
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SADECE TAKAS LG X130 NETBOOK
Alıcı: Dartagnan
Tarih: 15 Eylül 2010; 21:15:50
Yorum
İlgili satıcı. Güzel ürün. Hızlı kargo. İyi kutulama. Cok tesekkurler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109