Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kampar
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Akhisar maçına 8.kategori güney üst (eski açık üst) 1 adet bilet ihtiyacım var. Devretmek(ücret karşılığı) isteyenler iletişime geçebilirler.... Mesaja git »
Stad çatısındaki boşluklar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yanılmıyorsam o boşluklar reklam çalışmaları ile kapatılacak... Mesaja git »
ISLIK SAÇMALIĞI (YETER ARTIK) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yalnız dün akşam ıslıktan bende ilk kez bu kadar etkilendim. bir ara sağır olacam sandım. ama top rakipteyken ıslık iyidir. ama bize geçtiği zaman dah... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Usta kusura bakma ama, Oğuzhan 25 M€ etmez. İyi çocuk hoş çocuk ama önümüzdeki sezon bu takımda sırıtacak bak görürsünüz. fiziği çok zayıf ve çok kırı... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beşiktaş'ım şıkır şıkır maşallah. artık alicengiz oyunları ile kolay kolay yıkamazlar @Victory yeterki takımdaki oyuncular istesin.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar, kuzey üst tribün biletimizi güney üst ile değiştirmek istiyorum. güney üst ten kuzey üste gitmek isteyen var ise iletişime geçebilir.... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba,... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, Beşiktaş'lıyım, Fenerbahçe ve Galatasaraylı ortak arıyorum. Yüksek kalite 1800 K kurallar belli ama yinede yazayım, tek bir şifre ile sezon... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Güney Üst (Eski açık) 1 adet biletimi devrediyorum. Gişe fiyatından 150 TL.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bilet Devredildi... Mesaja git »
Arkadaşları

Peja

suskun_451
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Aslolan Hayattır, Hayatta BEŞİKTAŞ
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Macbook Pro
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063