Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
das motiv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Puhu TV başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Lg 32LH604 televizyonumda tvyo olarak gözüken uygulamayı kurmuştum 3 hafta kadar önce. Puhu tv'nin sitesinde de smart tv uygulamamız yakında diye yazı... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Daha önce kullandığım P1'de de aynı sorun olmuştu şimdi P1 Pro'da da var. Telefonu açıp kapattığımda oluşturduğum klasörlerden biri ya da klasörün ... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dün akşam şarj %10lardaydı son baktığımda telefona. 1-2 saat hiç bakmadım, sonra baktım telefon kapanmış. Bir sürü kişinin bahsettiği yüzde 10 civarın... Mesaja git »
Evet Lolipop ile gelmişti ama Marsmallow'a yükseltmiştim geldikten sonra hemen. Yani kıyaslamamın ikisi de Marsmallow. Bunu da yazacaktım da unut... Mesaja git »
2016 Eylül'de P1 almıştım. 1.5 ay kullandıktan sonra ekran kırıldı, servise gitti, ücret iadesi kararı çıktı ve Aralık ayı ortalarında bu kez P1 Pro a... Mesaja git »
Ankara'da Necatibey caddesinde teleservice var. Telefonu oraya veriyorsunuz, onlar İstanbul'a gönderiyorlar. Sonra bir umutla bekliyorsunuz 1 hafta 1... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yeniden aldım telefonu, bu kez Pro'sunu aldım, Marsmallow yüklü olarak geldi. Bi sorum var, en iyi müzik oynatıcı hangisidir, hangisini tavsiye edersi... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Telefonu %100'e ulaşır ulaşmaz şarjdan alınca, baya hızlı şekilde düşüyor şarjı. Yani göstergede bi çakallığa gitmiş olabilirler diye düşünüyorum; "hı... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
n11'de p1 var 1350 yazıyo ama. Başlıkta p1 yazıyo özelliklere pro'nun özelliklerini yazmışlar. Satan adamlar da bilmiyo galiba hangisini sattı... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aynen telefoncunun orjinal diyip taktığı ekran, kalın ve dokunmatiğe dokunduğunda verdiği his çok kötüydü. kaymıyo el üzerinde, kütük gibi resmen. Or... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.184