Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
das motiv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Önce özet geçeyim. Mobil veriyle internete bağlanamıyordum telefonla. Telefon mobil veriyle internete girişte kullanılan tüm uygulamaları kendi kendin... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eşim P2'yi 4 aydır kullanıyor. Şimdiye kadar hoparlörden cızırtı gelmesi sorunu yoktu ama, son 1 haftadır filan ortaya çıktı. Henüz Android 7'ye yükse... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Vallahi düzeldi. Eyvallah hocam çok teşekkür ederim. Tümünü etkinleştir yapınca girmeye başladı. Youtube açılmadı ama yine de az önce 2-3 kez denedim.... Mesaja git »
Eğer şu kadar GB dolunca İnterneti kesme olayını diyosan hocam o da değil sorun. Son çare fabrika ayarlarına geri dönmeyi denicem. Bunu yapınca telefo... Mesaja git »
Defalarca kapatıp açtım telefonu, hatla alakalı bi sorun da değil denemediğim şey kalmadı düzelme yok malesef.... Mesaja git »
Dünden beri mobil veri ile internete bağlanamıyorum telefonla. Görüntüde herşey normal 4G yazısı da var ama bağlanmıyor. Sıkıntı telefonda mı hatta mı... Mesaja git »
Bana da olmuştu bir kez. %10'lardayken şarjı bi baktım telefon kapanmış. Şarja taktım şarj almıyor. Açmaya çalışıyorum açılmıyor filan. 1-2 saat böyl... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhabalar. Resimde de görülen Google hizmetlerinin çok şarj yemesi durumunu düzeltmek için ne yapılıyordu baya önceden bahsi geçmişti ama hatırlayama... Mesaja git »
Puhu TV başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Lg 32LH604 televizyonumda tvyo olarak gözüken uygulamayı kurmuştum 3 hafta kadar önce. Puhu tv'nin sitesinde de smart tv uygulamamız yakında diye yazı... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Daha önce kullandığım P1'de de aynı sorun olmuştu şimdi P1 Pro'da da var. Telefonu açıp kapattığımda oluşturduğum klasörlerden biri ya da klasörün ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094