Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
osuleyman32
Gerçek AdEngin Özcan
Doğum Tarihi11 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Hocam ben g5 te 6 ay boyunca yaşamadım ghost. İnsanlar 3. Aydan yaşamaya başlamış. Sanırım biraz da şanstı benimkisi ama eli kulağındaydı bence. Günce... Mesaja git »
Var linkler testler vs ama atmayacağım. Siz iyice başka boyuta çekeceksiniz anlaşılan. Snapdrgon balon Samsung adamdır 👍.... Mesaja git »
Direk bilgisizlikle suçlamışsınız. Siz asıl s820 ile ex7420 ile benzeterek bence saçma konuşuyorsunuz. Mw değerleri unrumda değil. Umrumda olan g5 28... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Artık kapanması gerektiğini düşünüyorum ghost konusunun. V20 sorunsuz bir cihaz olarak geldi. Ghost yoktu. V20b güncellemesi ile de g5 ten kaldırdılae... Mesaja git »
Bana kalırsa s820 ile ex8890 arasında performans ve ısınma olarak bir fark yok ama pil ve ram konusunda ex8890 rakibi ancak s808 olur.... Mesaja git »
Katılıyorum hocam. S7 ye bakarken hala s3 ü görüyor gibiyim. Şu arayüzde lg nin yaptığını neden yapmıyorsunuz arkadaş. Arayüzde hala o farklı deneyimi... Mesaja git »
G5 s7 ve p9 arasında kalan bir arkadaş için yazmıştım. Onu kopyaladım. Biraz uzun ama yapacak bir şey yok . Ben bu kıyaslamaya xperia xz y... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Bence alınması gerek. İneceği ladar indi zaten. Daha fazla inmez bence. Beklerseniz bulamayabilirsiniz bir daha. Hb dışında başka bir yerde görünmüyor... Mesaja git »
Tabii ki g6. Soruda g6 yerine g5 i koymanız daha adaletli. G5 s7 den üstğn s7 edgenin ise dengi bir cihaz. Sırf tasarım yüzünden haksızlık ediliyor.... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
1-) batarya ömrü kısa değil ve hızlı şarj ile 20 dakikada yüzde 50 oluyor. Ayrıca değiştirilebilir batarya var. 2-) gps ve güç tuşu daha yok 7 ayd... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086