Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpererez
Gerçek AdAlper Erez
Doğum Tarihi1 Eylül 1988
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
aynen, daha kaplamalar bile eklenmemiş çıplak harita... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
güya şu sistemle spawn sistemini düzelteceklerdi, tahminim bf5in çıkışını bulur... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
serverlardaki ping rezilliği hala devam ediyo mu? güncelleme notlarında hiç bahsetmemişler.... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
sniper silahlarının çoğunda sweet point diye adlandırılan tek mermide öldürecek mesafe aralığı var. eğer vurduğun hedef bu aralıkta ise (kol-bacak gib... Mesaja git »
XBOX 360 E KASA sadece cihaz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
konsol orijinaldir 2015 üretim kırılmayan modeldir fiyat 150 TL kol ve hdd yoktur çalışmasında hicbir sıkıntı yok fiyat son Dükkânında konsol v... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
aynen süvarileri eski haline göre resmen bitirmişler. bi süvari beni çok zor öldürebiliyo artık, ama iyi olmuş bence bide süvarinin yerdeki canını no... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
çok iyiymiş ya... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
ya bu perklerde istenenlerin 6da 5ini yapmak yeterliymiş. daha arbeletle 5 tank patlatcam sanıyodum, görevler tamamlanmış bile... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
benim patlattığım bütün uçaklar yerdeydi ben sıkarken genelde bi süre sonra uçaktan atlıyo pilot sonra yerde işini bitiriyorum.... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
valla normalde tankla uçakla oynamayı hiç sevmem, ama sırf c93 carbine silahını açmak için light tankla 40 kill almam lazımdı. kimsenin gözünün yaşına... Mesaja git »
Arkadaşları

Prestigi10

_robisso
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KoRnTuNeS_88
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156