Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpererez
Gerçek AdAlper Erez
Doğum Tarihi1 Eylül 1988
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
hazirandaki etkinlikte yeni bfnin oynanabilir demosu gösterilecekmiş. modern bf çıkmasa bile şu oyunun dinamiklerini eski haline döndürseler yeter.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
evet zaten güncelleme asistanı ve dell in sitesindeki driverların çoğu güncel değil. driverları kendi sitelerinden elle güncellemek daha mantıklı, ben... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
güncellemeden sonra sorunlar yüzünden pek bf1 oynamadım. zaten silah tepmesi çok yükseldiğinden artık hellriegel kullanmıyodum, mp18e alıştım.... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
gaz veya yakıcı bomba attığında birden fazla kişi zarar görürse, bi de karşına düşman gelirse orada herşey kopuyo zaten, resmen rezalet. şimdilik perk... Mesaja git »
evet alabilirsiniz, sonra ps4 aldığınızda da bu hesabı ps4e tanımlar sorunsuz oynarsınız... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bi tanesi yetmiyo malesef yeni gelenlerin hepsini tamamlamak lazım. ben dün yeni gelenlerden bi silah bir de perk açtım, değişiklik yok.... Mesaja git »
ama bu oyunda conquest assault diye mod seçme yok diye biliyorum, belli haritalarda direkt dediğin gibi bf4teki conquest assault modunda yapılmış. en ... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
ya bi harita yapmışlar adını hatırlayamadım şimdi, bütün bölgeler düşmanın elinde başlıyosun. sonra da baseden çıkamıyosun bi kaç kere gireyim arkada... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
kötü bi niyetle söylemedim ya, hiç test edilmemiş manasına getirmek istedim. körler sağırlar birbirini ağırlar atasözünün normal hayatta kullanımı gib... Mesaja git »
bunların oyunlarını görme engelliler mi test ediyo anlamadım ki ben... Mesaja git »
Arkadaşları

Alimnkl

Prestigi10

Hakan00133

_robisso
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KoRnTuNeS_88
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125