Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpererez
Gerçek AdAlper Erez
Doğum Tarihi1 Eylül 1988
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
tahminim vardır klavye aydınlatması.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
bence almışken son çıkanı almak daha mantıklı, burada incelemesi var. sadece iki kötü tarafını gördüm 7567den. biri subwoofer olmadığından basslar zay... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
şimdi bf foruma baktım da orada da yazmışlar auto-aim e nerf gelmiş diye. bence zaten nerf gelmeli, hele dürbünsüz ve karabina silahlarında auto-aim a... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
yani birazda sana kalmış orası, benim ssd içerisinde windows, visual studio 2013-2017 vb. kurulu baya birşey var. dolayısıyla 124gb yer kullanmışım ss... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
bunu al daha iyi.... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
valla bende auto-aim kapalı olduğundan birşey farketmedim, sadece sensivity düşmüş gibi geldi.... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
anladım teşekkürler, fovda bi değişiklik farketmemiştim ama sensivity bariz azalmış gibi gelmişti, bayadır oynamadığımdan diye düşünmüştüm.... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
sensivity mi değişmiş, dün bana da yavaş gibi geldi. normalde 70le oynuyodum acaba kaç yapmak gerekiyo ki aynısını elde etmek için?... Mesaja git »
bide eski fetih modu ticket sistemini geri getirirlerse tadından yenmez. bf1in fetih modunun ticket sistemi berbat, belli bi ticket farkı olduktan son... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
rica ederim dostum, eliimden geldiğince her türlü yardımcı olurum... Mesaja git »
Arkadaşları

Alimnkl

Prestigi10

_robisso
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KoRnTuNeS_88
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094