Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpererez
Gerçek AdAlper Erez
Doğum Tarihi1 Eylül 1988
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
ben windows kurulumundan sonra gelen sürücüyü kullanıyorum. bildiğim kadarıla realtekin sitesinden yapılan kurulumda MaxxAudioPro uygulaması gidiyo, o... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
oyunda geçmediği için kimse bilmiyor, yüksek ihitmal o ara kısım için yeni oyun gelir.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
aynen bende 1.6.0'a yükselttim, 1.1.0 üzerinden ve kurulum biter bitmez bios ayarlarından restore settings diyip ilk seçeneği seçtim. yaklaşık bir haf... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hala üst versiyon bioslarda reset sorunu yaşayan var mı?... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
oyun cidden efsane olmuş gibi, ilk boss fena olmuş cidden kim bilir daha neler görcez... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ilk merlininkazani yaptı bu sallama haberi, sonra da yayılmış meğer sağa sola... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
http://www.dell.com/support/home/tr/tr/trdhs1/drivers/driversdetails?driverId=2NN6P... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bios sürümünüz nedir? bildiğim kadarıyla 1.1.0 öncesi bioslarda benzer sorun var. şuan en problemsiz bios 1.1.0, onu kurmanızı tavsiye ederim.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
pcden açılmış zaten o sayfa... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
onlar zaten sisteme inmiş oluyo, kütüphanede god of war eklentileri kısmından görebilirsiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları

Alimnkl

Prestigi10

Hakan00133

_robisso
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KoRnTuNeS_88
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094