Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpererez
Gerçek AdAlper Erez
Doğum Tarihi1 Eylül 1988
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir dk. önce
Son giriş tarihi: 49 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bu arada güncelleme konsollar için hala sertifikasyon sürecini geçememiş, pcde çoktan geçmiş ama sony ile microsoftu bekliyolarmış güncellemeyi aynı a... Mesaja git »
o bizim manga ikiye bölünmüş, birbirlerine kurşun sıkmış ... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
oynayabilirsin fakat fifa 17yi ps4ten silmen gerekiyor (save dosyaları kalabilir, sadece uygulamayı sileceksin) yoksa indiremezsin, indirmeye çalıştı... Mesaja git »
şuradaki listeye bakabilirsin https://www.slant.co/topics/3653/~split-screen-local-multiplayer-games-for-ps4... Mesaja git »
eyvallah abi, umarım bu sefer daha uzun çalışcaz ... Mesaja git »
eyvallah dostum ... Mesaja git »
beyler ben bi süre yokum, işe başladığımdan akşam saat 9-10 gibi uyuyorum artık alışana kadar ve stresim dağılana kadar şimdilik böyle devam edicem... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
dlcler sadece multi haritalar ve silahlar, tek kişilik moda herhangi bir katkısı yok. eğer bf1 i tek kişilik oynamak için alacaksanız bence para verm... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hdd değişimi garanti dışı yapmıyor çünkü çok basit bir işlem. https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/help-library/system---hardware/storage---da... Mesaja git »
bu arada bende ping sorunu devam ediyo. 3 kere reset attım ama değişen birşey yok. saat 16-18 arası oynamıştım ve pingim normaldi ama şuan yine 100 üz... Mesaja git »
Arkadaşları

Prestigi10
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KoRnTuNeS_88
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.230