Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpererez
Gerçek AdAlper Erez
Doğum Tarihi1 Eylül 1988
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
yok, gelecek haritalar sadece multiplayer modları için geliyor.... Mesaja git »
ben yine istanbula gideceğimden bi süre uzak kalmak zorunda kalacağımdan girdim bugün, yine forumdan baya arkadaş var oynayan. umarım uzun sürmez beni... Mesaja git »
hoşgeldin barış... Mesaja git »
bende de suç var biraz, sormadan pat diye bacadan girdim guruba. olan arkadaşa olmuş gibi oldu ama öncesinde bayadır birlikte oynuyoduk her ne k... Mesaja git »
uzun zamandır giremiyodum sonunda bugün fırsatını bulup girdim servera, valla özlemişim büyük kapışmaları, kılpayı biten maçları. ben böyle topluluk g... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
aynen kötü bi niyet yok... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
KoRnTuNeS_88 benimde liseden beri bu ... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
trollerle muhatap olma diyorum, onların hoşuna gidiyo böyle ilgi çekici mesajlar yazıp geri dönüş almak.... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
rica ederim dostum 2.dlcden sonra bende düşünüyorum aslında 0dan başlamayı ama şu at ve tank ile level 10 yapmaya çalışmak ölüm, nefret e... Mesaja git »
bedava verilen oyunşardan bahsediyosan, aynı hesaptan plus aldığın zaman tekrar oynayabilirsin.... Mesaja git »
Arkadaşları

Prestigi10
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KoRnTuNeS_88
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117