Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sarampol
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ben de scitecin bu ürününü düşünüyorum ama kampanya için tamamlayacak fiyatı ucuz hiç bir ürün bulamadım... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
kırmızı et alımında %30 indirim tanımlanmış görünüyor ama sepetten düşmüyor. Nedeni hakkında bir fikri olan var mıdır, ne yapmamız gerekir.... Mesaja git »
Benzine 18, motorine 15 ve LPG'ye 12 kuruş zam yapıldı (14.05.2018) Petrol İşverenleri Sendikası'nın (PÜİS), benzine ve motorine zam gelmesin... Mesaja git »
Boyner 300 tl ve üzeri 100 tl indirim Axess başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
indirim düşmüyor ekstreye yansır diyor, bi sıkıntı çıkmaz inşallah... Mesaja git »
EnPara Kredi Kartı Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
2018 sonuna kadar Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay 1.000 TL'ye kadar 3 harcamanızı herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya... Mesaja git »
Yemeksepeti Maximum 15/30 Kodu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
geldi bile, kontrol edin... Mesaja git »
Maximum 15.04-15.05 4*100 e 30 genel akaryakıt başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
son zamlardan hemen önce millet depoyu doldurdu, 1 ayda 2 depo harcayacak zaten azdır genel kampanya yapalım demişler, iyice çakal olmuşlar... Mesaja git »
DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -DEADPOOL- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
SMS İLE BİLET ALMAK İÇİN DEADPOOLYazıp 3555'e gönderin • 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona giren filmin gösterildiği Cinemaximum Sinemala... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 05.06.2018 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
markapark 3 aylık macfit kodu kampanyası herkesin maximum mobilinde görünüyor mu, sadece üniversitelilere diye biliyordum ama benim uygulamada görünüy... Mesaja git »
31 mart cumartesi günü verdiğim sipariş halen işleniyor görünüyor, ortalama kaç günde kargoya verilir... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

Moon Star Turkey

UnalAysal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.061