Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sarampol
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
15 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market'ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club ... Mesaja git »
DELONGHI ESAM2600 TAM OTOMATİK ÇEKİRDEKTE ESPRESSO KAHVE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Mayıs 2016 da teknosadan aldım, Cihaz kırık çizik sorunsuzdur. Orjinal kutusu mevcuttur. Piyasada sıfır 1400tl civarı 525Tl İzmirden Sistem Not... Mesaja git »
PHILIPS HUE 9W A60 E27 3 SET EU - MİGROS başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bunun aynısı mı acaba... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
kabloya dokunmadım bile, sabah vardı internet evden çıktım, akşam yoktu 2 sene superonline kullandım hiç böyle bir şey denk gelmedi, enteresan bu sor... Mesaja git »
Vodafone fibermax LOS ışığı kırmızı yanıyor ! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
cumartesiden beri ben de aynı durumdayım hocam, ne çözüm buluyorlar ne geliyor sen halledebildin mi... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Cumartesi günü los ışığı yandı internet çalışmamaya başladı, haftasonu çalışmıyoruz pazartesi geliriz dediler, her gün arıyorum bir gelişme yok, yine ... Mesaja git »
TÜM SİTELERİN BEDAVA İNDİRİM KUPONU DAĞITIM MERKEZİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
çiçeksepeti veya çiçek.com a ait bir kupon mevcut mudur... Mesaja git »
Ülker Kare Çikolatalarda 3al 2öde 1.60TL MİGROS başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
80 gramlık ürünleri 70 gram yap, sonra nestle olsun ülker olsun kampanya ile geçici fırsat sun. Güzel tezgah valla... Mesaja git »
Yellow Friday konusunu başlattı (bir ay önce)
Galatasaray taraftarı tarafından yeni yönetime ve takıma destek olma amacıyla Gs Store'lardan yapılacak alışveriş seferberliği. Fatih Terim'in gelmes... Mesaja git »
Satılık Himedia Q10 Media Player konusunu başlattı (2 ay önce)
Sancak Bilgisayar'dan alınma Himedia Q10 media player, Az kullanılmış, çok temiz durumda (öndeki jelatini dahi duruyor) Ayrıca Egreat R6S PLUS m... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

Moon Star Turkey

UnalAysal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137