Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sarampol
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DENİZKARTIM RESTORAN,KAFE 60 TL BONUS! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Multinet yüklemesi geçerli olur mu, deneyen var mı... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kredi kartının bekleyen işlemler bölümünde 05.12 tarihli sinema biletleri görünüyor, muhtemelen bugün yarın yüklenir... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
philips one blade 35 euroya kadar düşmüş ama halen gönderilmiyor Türkiye'ye... Mesaja git »
Şu ana kadar incelediğim en iyi kamera junsun H030, Ayrıca Xiaomi 4K mini Uygun fiyat Aksiyon Kameramız incelemede, // Neden Gerekli : Son Güncelle... Mesaja git »
Amazon İkinci El Satış başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Numarası büyük geldiği için giyilmemiş ve kutusunda muhafaza edilen aşağıdaki ayakkabıyı satıyorum. Jack Wolfskin 43 numara, zamanında 50 euro civarı... Mesaja git »
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
teşekkürler hocam öyle yapacağım, umarım sonra da modem kargoda bozulmuş, daha para ödeyeceksiniz cart curt diye saçmalamazlar, bunlardan herşey bekle... Mesaja git »
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
superonline burnundan kıl aldırmıyor, buradaki bazı üyelere iyi teklifler yapmışlar ama bana yapmadılar =), vodafone a geçmek şart oldu, modemi teslim... Mesaja git »
benim de ekimde bitiyor sol taahhütüm, 100 mb bir paket istiyorum ama iptal departmanındaki eleman da kotası duran tarife dışında bir şey yok demişti,... Mesaja git »
Lidyana 1 alana 1 bedava başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Daha önceki 1 alana 1 bedava kampanyası ile 2 adet parfüm almıştım. Sonra dediler ki stokta 1 adet var onu göndereceğiz, dedim yarısının parasını iade... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

Moon Star Turkey

UnalAysal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063