Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kenyay
Gerçek AdYonus y
Doğum Tarihi1 Ocak 2001
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gönderilmiyor ki hocam... Mesaja git »
DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
FACEBOOK Grubumuz ; http://www.facebook.com/groups/132821776853659/ Neden Bisiklet ? •Yapılabilecek en iyi ve en keyifli s... Mesaja git »
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Evet arkadaşlar uzun zamandır yaptığım gözlemler ve okuduğum mesajların doğrultusunda AMAZON Başlığının kaçınılmaz sonucu olarak ortaya çıkan bir gere... Mesaja git »
Hocam siz topladınız mı yoksa tahmini mi? Acaba topladı iseniz nasıl yaptınız anakartı filan nerden aldınız mesela... Mesaja git »
nerden biliyorsun... Mesaja git »
para provizyonuma düşmüştü yani rezerv etmişlerdi bu gün tesadüf aradılar muhtemelen daha önceki iadeden dolayıaradı çünkü kendisi de beni neden aradı... Mesaja git »
https://www.amazon.de/gp/product/B01M14O8BO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 hemen bundan kap benimki iptal oldu... Mesaja git »
Benim asusu iptal ettiler parayı çekince sevimiştim i7 li gl702vm alıp da iptal olan var mı... Mesaja git »
hocam ikinize de ayrıca teşekkür ederim aldık ama stok yok bekliyorum bakalım neolacak alsatçıları Allah bildiği gibi yapsın... Mesaja git »
F/P olayı da yok ki hocam 60 küsür avroya aldım bayadır kullanıyom ama böyle aman aman birşey mi desen değil bas desen yok 7.1 zaten hikaye oyundada ç... Mesaja git »
Arkadaşları

Gerginix
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.344