Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kenyay
Gerçek AdYunus K.
Doğum Tarihi1 Ocak 1980
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
arkadaşın buradan kuruş kârı yokmuş o yüzden olabilir galiba sanırsam... Mesaja git »
Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
nereden erişebildi o zaman o günki paylaştığı resim neyin nesi... Mesaja git »
85 kilo 185 boy var acaba 36 beden büyük mü olur... Mesaja git »
bende pek merak ettim doğrusu nasıl görebiliyor? ama helal olsun girişimcilik önemli bunu başarmasını bekliyordum hak etti doğrusu ben bile vaktimin ... Mesaja git »
hocam beklemenizi tavsiye eder ve .de den almanızı isterim ben bunu 1258 euro ya aldım acer da tavsiye etmem asus olur msı olur başka bakın derim a... Mesaja git »
25$ ve Üzerine 5$ Hediye! TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar, detaylı bilgi sahibi olmayanlar, kafasına soru takılanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra direkt ... Mesaja git »
evet hocam down of war 3... Mesaja git »
bu asus oyun hediyesi 11 temmuzda sonmuş gitti 60 euroluk oyun mail gelmişti keşke steam kodunu alsaydım... Mesaja git »
Hocam masada kaç bin yatıyor king olmuş güle güle kullanın... Mesaja git »
Arkadaşları

Gerginix
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078