Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mbmb
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Alternatif gösterdim, mesajları okumadan işkembe den salladığın ortaya çıktı. Sen ne yap biliyor musun; 7 sülale vestelden bütün TV, beyaz eşya vs. ev... Mesaja git »
JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Ben evrime inanmam süt oğlan. Demek ki sen inanıyorsun. Kumda oyna sen anca.... Mesaja git »
JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Onları da almıyoruz zaten merak etme. Vestel tv'de Samsung'u taklit ediyor birde arge yaptık diyor, ama yine de 4k da bile çamur görüntünün ötesine ge... Mesaja git »
JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kesinlikle katılıyorum. Ananiza babanıza alacaksaniz memnun kalır, çünkü farkı bilmez, anlamaz. Ama bu TV Samsung un giriş seviyesi ile bile kiyaslan... Mesaja git »
JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kardeşim aldı 4 ay önce yine bimden. Benim 8 yıllık Samsung LED TV nin görüntüsü bin basar jvc ye. Full HD Tivibu da bile çamur gibi görüntüsü var. Be... Mesaja git »
Fındık yağı sıcak fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Haber verdiğiniz için teşekkür ederim... Mesaja git »
11 Ayın Sultanı Ramazan Axess 110TL Chip Para başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadaşlar, internetteki alışveriş sitelerinde deneyen var mı ? GittiGidiyor, Hepsiburada gibi.. puan kazanabilen var mı?... Mesaja git »
1 € - Antalya - İzmir ( Uçak Bileti ) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Şimdi baktım Antalya İzmir gidiş dönüş aynı gün 24 Mayıs söylediğiniz fiyatın yanından bile geçmiyor.... Mesaja git »
Huawei Mate 10 Lite (Huawei Türkiye Garantili) : 1.574 TL başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bence gayet canlı ve renkli. Ben bir eksiklik hissetmiyorum. O zaman siz gidip amoled alın bence. Amoled= çakma, gerçek dışı şişirilmiş renkler.... Mesaja git »
Huawei Mate 10 Lite (Huawei Türkiye Garantili) : 1.574 TL başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hocam o siyah renk için geçerli. Mavi rengin fiyatı olduğu yerde duruyor. O telefonu alacaksan da mavisini alacaksın. Ben mavisini aldım daha önce. Bi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.113