Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mbmb
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yanıyor! LG D502QLAM 454 LT BUZDOLABI - Door İn Door Özellikli başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben polemik yapmıyorumda, sen benim söylediğimi anlamıyorsun. Bu konudaki mesaj o kadar kişi beğenmemiş onu söylüyorum. Kapiş !!... Mesaja git »
Yanıyor! LG D502QLAM 454 LT BUZDOLABI - Door İn Door Özellikli başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaşım benim fikrim genelin fikri zaten, bütün mesajları oku göreceksin. Herkez tipsiz olduğunu düşünüyor. Ama sen lg de çalışıyorsan veya bu ürüne... Mesaja git »
15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Türk telekom müşteri hizmetlerini arayıp istiyorsunuz. Herkese veriyormuşsunuz, bende istiyorum deyin ??... Mesaja git »
CİNEMAXİMUM YERLİ FİLM ALANA BÜYÜK MISIR 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
10 tl indirimli fiyatı bide. 20 tl ye patlamış mısır kola satıyorlar. Ulan insafsızlar sinema biletine o kadar para vermemişiz. Hiç almayıp boykot etm... Mesaja git »
15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar, türk telekomdan sabit indirim isteyin, eski müşteri iseniz veriyorlar. Ben %20 + %10 indirimli kullanıyorum. Ailece 6gb ye 3 kişi 46.5 tl... Mesaja git »
Emeğinize teşekkürler, konu takip... Mesaja git »
Yanıyor! LG D502QLAM 454 LT BUZDOLABI - Door İn Door Özellikli başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bence bu dizayn Türkiyede tutunmaz. Babalar gibi kapağı açarım, istediğimi alırım, istediğimi koyarım. O kapakla kimse uğraşmaz. Yok kediymiş, yok köp... Mesaja git »
ALİEXPRESS SELFİE ÇEK İNDİRİM KUPONU KAZAN başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben farklı mailler ile aynı isimle, farklı cihazlara uygulama indirerek 5$/6$ kampanyasını kullandım, gayette iyi fiyata geldi. Duyuran arkadaşa teşek... Mesaja git »
Samsung 55KU7350 UHD curved 3599 tl teknosa başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
7350 yerine 7500 öneririm. Panelleri arasında büyük fark var. 7350 görüntü netlik renk doygunluğu iyi değil. En az 7500 alın... Mesaja git »
İlk 1000 Kişiye Elidor Hediye Paketi Koşuuunnn :) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaşlar az önce aradılar, kargolama işlerine yarın başlayacaklarmış. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.180