Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mbmb
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gözüküyor, adınıza kayıtlı bütün hatlar, abonelikler görünüyor ve borçlar alacaklar vs... Mesaja git »
Edevlette alacağınızı görüp, oradan iban verip başvurabiliyorsunuz... Mesaja git »
Gökçeonur arkadaşımızı tebrik ederim, emek vermiş. İstanbulda olsam düşünebilirdim... Mesaja git »
Paro İLK 200 kişi Cinemaximum Sinema Bileti Hediye başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yapacaksan 3000- 5000 kişiye yap. Bu cimrilik nedir yaa... Mesaja git »
proline silica kedi kumu kargo dahil 8,50 TL ye geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Silikalar sıvıyı emiyor hapsediyor ve koku yapmıyor. Bentonitler sıvıyı direk tabana iletiyor, sıvı orada birikiyor, koku yapıyor. Ayrıyeten bentonitl... Mesaja git »
Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türk telekomu arayıp sordum grup 2. Sitelerindende baktm grup 2... Mesaja git »
Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ailecek 6 gb 2 adet referansa 9 tl istediler. Biz 2. grupmuşuz. Benim için hiç avantajlı değil. Filbox var ayda 7 tl ödüyorum, taahhüt yok, full paket... Mesaja git »
Teflon Bant 0.72 TL HEPSİBURADA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamamen haklısın, o an o ürüne acil ihtiyacı olan biri olabilir ve %10-15 lik bir indirim bile kurtarıcı olabilir. Bu herşeye çöp diyen ergenlere asıl... Mesaja git »
Teflon Bant 0.72 TL HEPSİBURADA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ya insanların neden bu kadar üstüne gidiyorsunuz Ergen misiniz? Sıcak olduğunu düşünmüş olabilir, belki sıcak değildir. Herkes hata yapabilir ne olaca... Mesaja git »
Spedu micro usb cable 1 m 2 adeti 1.76$ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 tane 25 cm kablo seçiyorum, toplamda 5 usd yi geçiyor ama 4 usd düşmüyor. Bir türlü beceremedim gitti.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
2.066