Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mbmb
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cager s8 Powerbank 10.400 mah Bim 34.90 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Cager marka powerbank mi mırdar oluyor ? Sen mırdar görmemişsin. Sen kısa donla gezerken biz Romoss marka powerbank ten aşağısını kullanmıyorduk. Ama ... Mesaja git »
Cager s8 Powerbank 10.400 mah Bim 34.90 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
1-2 saatte bitmiş, abi adamlar yememiş içmemiş gitmiş almış. Bende aradım bulamadım. Ama ürün kalitesiz iyiki almamışım... Mesaja git »
Bende arayıp sordum. Öyle bir kampanya yok dediler... Mesaja git »
A101 Sirkelerde İndirim!! Yanıyor !! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dostum, migrosta 750 ml migros markalı sirke sürekli 1.50 tl. Ha k.kükrer ha migros. Ölümlü dünyada ne farkeder... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu salla kazanın iyice tadı kaçtı... Mesaja git »
Cahilliğimi bağışlayın ama bu Nusret şu internet fenomeni olan Nusret ni?... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Çikilop için 5m antalya migrosa gittim oradada yok. 6 migros gezdim yok. Olmaz olsun böyle kampanya... birde hep 16.00 civarı başlamasına ifrit oluyor... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Antalya Konyaaltı... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Saray çikilop için 5 migros gezdim. Yok yok yok. Madem her mağazanda satmıyorsun, neden kampanya yapıyorsun. Bir de sallakazanı amma ucuz ürünler i... Mesaja git »
Sony mdr as 400 ex spor kulaklığı 59 tl başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hem spor hemde kablolu, nasıl bir çelişki bu. Bluethooth dan haberleri yok galiba. ÇÖP... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063