Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AsterixOburix
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 30 dk. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Muharrem İnce: Gül'e karşı Erdoğan'a oy veririm başlıklı konuya yorum yazdı (30 dk. önce)
Yalanladı bu yazıyı. Ula Muharrem iyisin hoşsun da Nagehan alçı gibi "namuslu" gezetecicilere nasıl olurda demeç verirsin? Yazısında sonuna kadar h... Mesaja git »
Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Aksener FETO ile!! (Fotoğrafl) başlıklı konuya yorum yazdı (36 dk. önce)
Madem öyle darbe öncesi yazıların ne önemi var?Meral Akşener, Emre Uslu ile yazışmaları 2013 yılında yapmış aynı yıl Akplilerin yazışmalarını da koyar... Mesaja git »
Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Aksener FETO ile!! (Fotoğrafl) başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Ben siz akplileri anlamıyorum. Bu kadını fettullahın adamlarıyla ilişkisi olduğu için eleştiriyorsunuz ki bu doğru. Neredeyse tüm siyasiler bu adamlar... Mesaja git »
Yalan mı? Türkçenin gelişmesini Osmanlı engellemedi mi? Anadolu Türk halkına zulüm uygulamadı mı? Yalan mı tüm bunlar? Bardakçı efendi bunları inkar e... Mesaja git »
Erdoğan sizce bu seçim yüzde kaç alır? başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Abdullah gül denen afam aday olursa rekor derecede oy alır. CEHAPES böyle bşr aday göstersin oyum Tayyip'e. (bunu derken bile kendimden iğrendim ama i... Mesaja git »
İYİ Parti´yi CHP ile HDP ile yan yana getirme çabalarını...... başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Vah benim akplilerime. Çok çalışıyorsunuz ya. Şu Reis'imizin siyasi manevralarını da yazsanıza buraya.... Mesaja git »
IP çok büyütüldü başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Yok zaten sizin ironi yaptığınızı sanan çok iyi niyetli bir insandır. Hiç siz bir kadının Cumhurbaşkanı olmasını ister misiniz? Hele bir de o kadın aç... Mesaja git »
IP çok büyütüldü başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Erdoğan devrilince Türkiye parçalanacak ha? Nasıl bir histeri krizindesiniz siz?... Mesaja git »
Erdoğan'ı Devirmek için Abdullah Gül'ün Kapısında Yatıyorlar! başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Çok doğru.... Mesaja git »
Neden AKP'ye oy vermeliyim? başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Akp ye oy vermelisin çünkü Bilal'in Türgev'de büyük hedefleri var. Sümeyye trollerini ne yapacak Akp ye oy vermelisin. Akp ye oy ver yoksa duble yolla... Mesaja git »
Arkadaşları

Fitmans

White Eagle 26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
STEAM : AsterixOburix
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
asterixoburix

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.145