Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AsterixOburix
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MTA Müzesi'nde bir 'evrim' sansürü skandalı daha: Üzerini bantlamışlar! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 sa. önce)
Ben like, dislike sayılarına bakmamıştım. Hakikaten öyleymiş. Vay canına.... Mesaja git »
Ben like, dislike sayılarına bakmamıştım. Hakikaten öyleymiş. Vay canına.... Mesaja git »
Böyle şarlatanları izleyip yanılgıya düçüyorsunuz. Zakir Naik sahte bilimin savunucularındandır. Bir din tüccarıdır. İnsan ve maymun arası türler ... Mesaja git »
Hehe bende atom fiziği profesörüyüm. Hayır eğer bu gerçekse durum oldukça vahim. Daha mutasyonu bilmeyen genetik profesörü. Bence sen 60 larına ge... Mesaja git »
Ohoo okudukça sizin bilimden anlamadığınızı anlıyorum. Ne demek evrim hangi tarihlerde olmuştur? Bu kadar bilgisiz olduğunuz halde bu özgüven biraz f... Mesaja git »
Teoriler içerisinde bilimsel yasaları barındıran, sağlam temellere oturtulmuş, ispatlanmış kuramlardır. Alsnınız ney bilmiyorum ama sizden toplumun ge... Mesaja git »
Yahu insanlar bilmediği konular hakkında neden konuşur? OzOz abimiz. Mutasyonlar evrimin hammadesidir ve sandığının aksine mutasyonların çoğu ne zaral... Mesaja git »
PKK'dan 'Adalet Yürüyüşü'ne açık destek ! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yeter ya bunasıl bir propaganda. İktidara muhalif misin? Laf mı söylüyorsun? Tamam teröristte aymı lafı söylüyor o zaman sende teröristsin. Aristo man... Mesaja git »
issizlik sona erecek. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu varya bu GASPtır. Yazıklar olsun.... Mesaja git »
Ülkedeki En İyi Öğrencilerin Tıpa Gitmesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tıp her daim en gözde mesleklerden olur. Ama ülkemizde tıpın fevaçta olmasının esas sebebi tıpın garanti meslek olmasıdır. Fakir bir genç çok çalışıp ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
asterixoburix

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117