Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
imperio_o
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
o ilçelerden birinin 2300 diğerinin nüfüsu 2800. Resmen küçük ilçeye gelir sağlamak için konmuş gereksiz işler. Ben de farkettim iki hafta önce samsun... Mesaja git »
Tüvtürk Randevu Hilesi Dikkatli olun! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bence bunda hileden ziyade sizin dikkatsizliğiniz var... Mesaja git »
Sürücü Kursuna Verilen Sağlık Raporunu Değiştirebilir Miyiz ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
üslubuna dikkat et kardeşim. Burası senin internet kafe ortamın değil... Mesaja git »
80-85 Bin TL Dizel Araç Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
508 allure... Mesaja git »
30-35 bine TAM OTOMATİK ne alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
hyundai getz demek istediğinizi varsayarak ilk sıraya FOCUSu koyuyorum... Mesaja git »
Goodyear Efficientgrip Rezaleti! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Goodyear efficientgrip compact R14 sahibiyim ve lastiklerden çok memnunum. Benimki de H serisiydi sanırım. Goodyear iyi markadır aslında spesifik sıkı... Mesaja git »
Lüks, marka araçlara binemeyenler ûzuluyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
üzülmek değil de kendi ülkende aptal yerine koyulmak can yakıyor... Mesaja git »
CNG kullanimina baslaniyor(resmi gazetede yayinlandi) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Doğrudur Ankaradaki EGOların neredeyse tamamı doğalgazlı... 8 senedir buradayım bu sistemle ilgili bir sıkıntıdan dolayı yolda kalan ego görmedim. LPG... Mesaja git »
1.2 tsi fabiam neden çok yakıyor ? Benzin yetiştiremiyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2001 model aracım 170binde %81 çıktı. sizin arabayı 4-5 bin devir bandında mı kullanmış ne yapmış artık... Mesaja git »
1 senedir muayene ve sigortasız geziyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Valla inşallah yakalanırsınız ne diyeyim...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.672