Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
imperio_o
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Toshiba yeni pil teknolojisi. Bu iş olacak. Az kaldı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ufff Türkiye'de bundan ne vergi alırlar varya... Mesaja git »
Maliye Bakanının Ağzından Kaçırdığı Asıl Zam Ocak Ayında başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
vergilerde enflasyon oranına göre artış yapılıyor dediğiniz an başlığınız benim için ciddiyetini yitirse de bahsettiniz ikinci kısma katılıyorum. Ölüm... Mesaja git »
Bir ekspertiz hatasımı yoksa kötü niyetmi ? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hocam, ben bu formu wordde yaparım size imza yok birşey yok... Mesaja git »
hız sınırları sıkıntı olmasa alınır.... Mesaja git »
Maliye Bakanı Naci Ağbal açıkladı: MTV yüzde 40 artacak başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hayır bir de çıkmış malum belediye başkanı yok mehmetciğin parası yok şu yok bu üzerinden vatanperverlik yapıyor.Salak sanıyorlar herhalde bu milleti.... Mesaja git »
Son Zamlardan sonra Aracınızı ne yapacaksınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Valla ben toplu taşıma ve taksi kullanımını ciddi ciddi düşünmeye başladım veya uzun süreli araç kiralamayı... Mesaja git »
Polo 2000 6n2 Geç Devirlenme (Video) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
bir kaç konuda da denk geldim bu arkadaşa, orada da böyle kendinden emin tavırlarla fikir beyanında bulunuyordu.... Mesaja git »
Polo 2000 6n2 Geç Devirlenme (Video) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
İyi kesiyor bebe :D... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
oyak kampanyası için mi bu fiyat hocam. Yoksa Oyak üyelerine yıl içinde de aynı indirim veriliyor mu?... Mesaja git »
MTV'ye 2018'den itibaren yüzde 40 zam geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
2000 model arabalara talep patlar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078