Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aaguler
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dizel otomatik accent bluedan sonra hangi araç? başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
1 Megane Sedan Edc-i 2 Kia Cerato Cplus crdi at 3 Elantra Elite crdi at 4 bir kaç ay daha bekle yeni Accent gelecek.... Mesaja git »
Opel CROSSLAND X Fiyat Listesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Aracın boyutlarını aradım ancak bulamadım. Var mı bilen?... Mesaja git »
Ford b max hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Crossover segmenti ortaya çıktıktan sonra kariyeri düşüşe geçen mpv araçların kaybeden bir üyesi B Max. Segmentdaşı olan Meriva satıştan çekildikten s... Mesaja git »
Golf'ü Herkes Övüyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Gülmedi hiç yüzüm, Onca para vermeme rağmen Lütfedip ilgilenmeyen servislerde Fazlasıyla para emen. Daha da almam sahtekar vosvosu Sadece... Mesaja git »
1 Yaşında çürümeye başlayan VW Golf [Rezalet içerir.] başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Volkswagen " the sahtekar " Golf bahsi geçen araç. Normal bu tipödurumlarla karşılaşmak. Çok satan, çok sorunlu bir yandaş markası... Mesaja git »
Honda Jazz bayan aracı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu araba bayan arabası mı bilinmez ama bu konular bayan konular.... Mesaja git »
Pickup hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
UUn kasanın sebebi KDV kullanımı kaynaklı dostum düzelteyim. Aks mesafe konusu doğru, aks aralığının yarısından dah uzun kasaya sahip olmayan araçları... Mesaja git »
Pickup hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yeni ülkemize gelen ve kasa boyu aks mesafesinin % 50 sinden daha uzun olan versiyonu. Tamamen araç KDV sini indirime konu edebilmek için dist. firman... Mesaja git »
Shellin Yakiti Gercekten Kaliteli mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
1- dağıtım şirketlerinin ithal ürün satış oranı nedir ? 2- epdk denetimi çok sıkı, istasyonun ne kadar malı olduğunu istasyon yönetiminden bile iyi ... Mesaja git »
Ibiza coupe fr 1.4 tsi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dsg arızası için 8-10 bin lira para ayırabiliyorsun çekinmeden al. Mutlaka bu arızayla tanışacak, dost olacaksın.... Mesaja git »
Arkadaşları

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.108