Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aaguler
Gerçek AdA.A. G.
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lüks Arabanın Kızlar Üzerinde Etkisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
beyin bedava.... Mesaja git »
Tüvtürk'e 1 Ocak 2018 İtibariyle Zam Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ahaber “Müjde!! Tüvtürk israfı önlemek için fiyatlarında düzenlemeye gidiyor.” Yılmaz Vural “Bana bir şans verilsin tüvtürkü lider yapayım.” ... Mesaja git »
Chevrolet’nin avrupa piyasasına girme vakti gelmedi mi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Chevrolet, Avrupa pazarına girmemekle ne yapmaya çalışmakta, ne amaçlamaktadır ? Chevrolet ismindeki 9 harf, Mhp’nin kuruluş yılı olan 1969’a delalet ... Mesaja git »
Hepsiburada 50 tl'lik çek yüklemiş hesapları kontrol edin. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hepsiburada bu çek kampanyasıyla ne yapmak istemekte, nereye varmaya çalışmaktadır?... Mesaja git »
TEMMUZDA JAPONYA GİDECEĞİM TAVSİYELER. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu konuda en uygun biletin adresi tek kelimeyle Qatar Airways. Ben Japonya - Kore gezisinde Kore gidiş dönüşlü bilet aldım ve Kore Japonya arası Kore’... Mesaja git »
TEMMUZDA JAPONYA GİDECEĞİM TAVSİYELER. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Açıkçası ben de başkenti görmedim ama kansai bölgesinin tsm ortasındaki osakayı pergelin merkezine alınca çevresinde Kyoto, kobe, nara, wakayama hatta... Mesaja git »
FORD ECOSPORT SONUNDA TÜRKİYE'DE SATIŞA ÇIKIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2006 yılında duyurusu yapılan Kuga ile bugün satılan Kuga aynı araba . Al, Wikipedia linki, okursun, öğrenirsin. Ya da öğrenmezsin: https://tr.m.wik... Mesaja git »
FORD ECOSPORT SONUNDA TÜRKİYE'DE SATIŞA ÇIKIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
2008 yakından bu yana üretilen kugayı yeni model gibi satmaya çalışan Ford, 2012 yılından bu yana piyasada bulunan B segment suv ecosportu piyasaya sü... Mesaja git »
şu araç alınırmı (Golf içerir ) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
“ Sanayi seni çağırıyor ”... Mesaja git »
Carrefour - Personel Özel İndirimi - (Herkes faydalanabilir) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İşte gerçek bir donanımhaber ölücüsü hem de romantik olanından.... Mesaja git »
Arkadaşları

kronikyorgun

SPECIALIZED
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Brooks was here

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109