Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
iawnlb
Gerçek AdBerkay Gür
Doğum Tarihi3 Ağustos ****
MeslekÖğrenci
İlgi Alanlarıfotoğraf, video, pc
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 26 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Iphone 7 128gb (geveyli) konusunu başlattı (2 ay önce)
Telefon yurtdışından gelmiş olup imei kaydı yapılmıştır Telefon locked olduğu için gevey çip ile takıyorsunuz sim kartınızı bu hiç bir sorun olmuyor e... Mesaja git »
Calvin Klein Vintage Güneş Gözlüğü en az 10 yıllık bir güneş gözlüğüdür. Amerikanın en kaliteli gözlüklerinden ve çerçevesindendir. Zamanında calvin k... Mesaja git »
Ibanez grx70qa konusunu başlattı (4 ay önce)
satıldı... Mesaja git »
Handycam vs DSLR, aynasız video için handycammi dslr mı ? En iyi performans için hangi lens alınmalı ? Bu soruları soranlar için video hazırladım. Eli... Mesaja git »
Handycam vs DSLR, aynasız video için handycammi dslr mı ? En iyi performans için hangi lens alınmalı ? Bu soruları soranlar için video hazırladım. Eli... Mesaja git »
Satılık parça niyetine Samsung Note 3 Neo ( Arızalı ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam bana lcd ekranı lazım 100tl ye alırım... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaşlar note 3 neo cihazım lcd si kırıldı note 3 neo fiyatında ekran değişimi fiyatı biçiyolar. Bozuk note 3 neosu olan varsa lcd ve ekranı çalışıy... Mesaja git »
M-AUDIO CODE 61 Midi klavye 2.el satılık konusunu başlattı (11 ay önce)
acil para ihtiyacım olduğu için satıyorum yoksa bu fiyata satmam. Pazartesi gününekadar satılmazsa kapıyacam ilanı... Mesaja git »
2017 yılında alınabilecek en iyi f/p kameralar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Video için zaten aynasız alınmalı ama düşük bütçeye mecbur dslr alınacak makinenin zorlandığı yok senelerce kullanırsın bütün makineler ısınır sadece ... Mesaja git »
2017 yılında alınabilecek en iyi f/p kameralar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
700d başlangıç için ideal bide güzel lens aldımmı tamamdır color grading biliyorsanız daha iyi olur. 700d vardı bendede eski makinem olur günlük 15dk ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.154