Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
garipcan12
Gerçek Adcan can
Konumistanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Unigine Superposition GPU Benchmark 2017 (Yeni Teknolojiler) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Test çok başarılı bir senoryada. Asus gtx780ti_Özel soğutma sistemi Gpu:1267Mhz Gddr5:8028Mhz ... Mesaja git »
Ekstrem overclock-sessizleştirme başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Değerli Arkadaşlar, benim asus gtx780ti a fan takıp,üsteki plakayı ve yanda duran destek levhasını kestim.Bu şekilde hem gpu 3 derece daha soğuk çalış... Mesaja git »
Ekstrem overclock-sessizleştirme başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Değerli Arkadaşlar, corsair c70 vengeance kasanın sıvı soğutma takılı fan elek kısımları kesilmişti. Önceden yazmamışım, bence yüzde 100 hava akımın... Mesaja git »
Ryzen 5 arifesinde işlemci ve anakart seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hatta Değerli Arkadaşlar, 1990 dan beri Medikal Sektörde çalışıyorum. Dünya üzerindeki insanların tedavilerinden Allah(C.C.) ne kadar takdir ederse d... Mesaja git »
Ryzen 5 arifesinde işlemci ve anakart seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Değerli Arkadaşlar, Allah(C.C.) ye hizmette, 10 üzeri 388 Haneye ulaştım. Cennet in yolu Allah a hizmetten geçiyor. İntel veya Amd mutlaka halka hi... Mesaja git »
CPU-Z Benchmark - Yeni puan sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Üstadım, bizim full modlu, fakir kasası ; http://valid.x86.fr/xjky23... Mesaja git »
i5 4690k Delid başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Hocam, konuyu tam incelememişsin, yada gözünden kaçmış. Delid ten 14-15 derece kaznımım oldu-5günlük 4690k dan, 4790k da 23 derece kazanımım olmuştu... Mesaja git »
i5 4690k en yüksek hangi ekran kartını destekler başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Değerli Arkadaşlar, Kıymetli yorumlarınız için hepinizden Allah(C.C.) razı olsun. Bir süre daha düşüneceğim, fakat şu an itibariyle gtx1080 almaya kar... Mesaja git »
i5 4690k en yüksek hangi ekran kartını destekler başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Zaten, parada yok. 2 sene daha bekler herhalde bizim update. O zaman 2.el ucuz bişey buluruz herhalde.... Mesaja git »
Hocam, kart mükemmel ama benim istediğim gibi çalışmıyor. 780ti lar sanırım gpu:940Mhz Gddr5 lerde:7000Mhz civarı, stoklar. Bendeki kartın biosu modl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Namaz kıl, Oruç tut,Hacca git,Zekat ver,Hatim yap,Zikir yap, Tesbihatını çek.
Hakkında
Namaz kıl, Oruç tut,Hacca git,Zekat ver,Hatim yap,Zikir yap, Tesbihatını çek.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063