Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
birbirey
Gerçek AdHerhangi Biri
MeslekÖğretmenlik... Yazılım ve Programlama
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Endonezyayı Panamayı geçtim, Trinidad Tobago bile Mayıs ayı güvenlik yamalı en son güncellemeyi aldı, Türkiye Ofisi halâ uyuyor. Bir daha kalkamayın i... Mesaja git »
Beyler ben de Samsung Level U Pro Anc Bluetooth kulaklık aldım. Level U ve Level U Pro'dan farklı olarak Aktif Gürültü Engelleme özelliği var bu m... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKN de, KOTA da İstemiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sövmeye kimden başlıyoz? ... Mesaja git »
Tercih edilen mobil ağ ile Tercih edilen wi-fi arasındaki fark nedir, hangisi seçilmeli veya bu özellik açılmalı mı?... Mesaja git »
Başta iPhone'ler olmak üzere, parasını hak eden hiçbir cihaz yoktur. 6 ay sonra firma nezdinde eskiyecek bir telefona böylesine fahiş fiyatlar ödenme... Mesaja git »
Oldu olacak çamaşır suyuna da bassınlar ... Mesaja git »
Hayırlı olsun hocam şimdiden. Deneyimlerini paylaşmanı bekliyorum.... Mesaja git »
HTC 10 kulaklığını bulabilsem alacam aslında.... Mesaja git »
Beyler bana bir kulaklık onerin. S7'nin kulaklığı kesmedi beni. Fazla bir bütçe de ayıramam.... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! AKN de, KOTA da İstemiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Evde değilim. Evdekiler benim yokluğumda netin hakkını veremiyor. İçim yanıyor içim ... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

dr20mouse

B.ozbay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
A,B,C,Ç,D,E,F,G,Ğ,H,I,İ,J,K,L,M,N,O,Ö,P,R,S,Ş,T,U,Ü,V,Y,Z

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094