Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
birbirey
Gerçek AdHerhangi Biri
MeslekÖğretmenlik... Yazılım ve Programlama
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam senin cihazda Batman Temalı Rom kurulu. OJX tabanlı yani. Multi olan OJV tabanlı Turkey Romu. Odinle sıfırdan onu kur çıkacak her güncellemeyi a... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ekim de bitti, Samsung güya daha Ekim ayı güvenlik yaması verecek. Yeniligi geçtim, her ay düzenli olarak vereceğim dediği güvenlik yamaları sözünü de... Mesaja git »
TTG Sitesi davetiyesi satın alımı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bi davetiye de ben alırım varsa... Mesaja git »
TTG Sitesi davetiyesi satın alımı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Karşiiim... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s7-edge/SM-G935F/ Buyur burdan bütün ülkeler için yayınlanan firmwarelere bak. Ben günde 5 defa kontrol ed... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
S7'ler için Eylül güvenlik yaması yayınlanmadı. Sammobile'den Firmwarelere bakabilirsin. Blueborn güvenlik açığına odaklanildigi için Samsung hicbir c... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben değişen changelisti denedim diyorum, okumadın heralde sen beni.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şu an için Eylül ayı güvenlik yaması S7'ler için yayınlanmadı. Bahsettiğim son güncellemede de Ağustos ayı güvenlik yaması var.... Mesaja git »
Dün merakıma yenilip Hollanda'da 10 gün önce yayınlanan 12246902 changelist çalışmasına ait en son güncellemeyi CSC kodum değişmeyecek biçimde Odin'le... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bitturk davetiye kodu olan var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

Beckham0723

Themistokles

dr20mouse

B.ozbay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Yav he he.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.096