Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oznl
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kabul etmesi zor olsa da Focus hem teknolojik olarak hem de fiyat/performans olarak geride kaldı hocam, yeni jenerasyondan umutluyum. Güçlenmiş ve yol... Mesaja git »
Sağolun hocam, ben de eskisi gibi olmaz diyordum ama yanılmışım. @kOnUrC@N hocam muhtemelen ben de sizin yazdıklarınızdan etkilendim çünkü Opel Yol... Mesaja git »
Bazen burada benim icin Opel fanboy diyorlar falan ama eger fanboyluk yapacaksam o Focus olurdu. Zamaninda ralli sampiyonasinda Carlos Sainz-Colin McR... Mesaja git »
Neptun mavi istiyorduk hocam, Ankara'daki bayiler zahmet edip stoklara bakip geri donmeye bile tenezzul etmeyince, hatta bir tanesi elimizdekini a... Mesaja git »
Pazartesi gidince Istanbul icin de bir fikirlerini alirim hocam, tanidiklari bildikleri bir yer vardir belki.... Mesaja git »
Yürüyen aksamda sorun olmadıktan ve özenilerek tamir edildikten sonra bence de kaporta vs. çok önemli değil hocam. İkinci elciler önce fiyat düşürebil... Mesaja git »
Fabrikanın kullandığı orijinal boyayı kullandıklarını söylediler hocam, diğer yetkili servisler de öyledir tabi. 3 yıl garanti verdiler boya için, bir... Mesaja git »
Aracımı bugün teslim aldım. Ankara Opak servisinden çok memnun kaldım, şurası da şöyle olsaydı diyeceğim bir kısım yok. Sorularımı da sabırla dinleyip... Mesaja git »
Kece de akustik paketin parcasi hocam. Bir arkadasim bahsettigim parcalar zaten aracta var dedi, pazartesi baktirip ona gore siparis gececegim.... Mesaja git »
Orijinal akustik paketi ön camurluk izolasyonu icin parca numaralari 13431604 ve 13431605. Tanesi de 90 lira civarinda. Haftaya siparis gecip taktirma... Mesaja git »
Arkadaşları

Cedde33

Dobby632

dlO_olb
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109