Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bs016
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Ailede anne yada babada sigorta yoksa nasıl silinicek bende merak ettim.Lise 20 yaş,Üniversite 25 yaş sonuna kadar gss'den muaf doğru ama anne yada ba... Mesaja git »
GSS borçlarına af geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Borçlar zaten nisanda çıkarılan kanunla aylık 53 tl üzerinden geriye dönük kaç ay borç varsa zaten güncellendi.Gecikme faizleri silindi.Yani eskiden 7... Mesaja git »
GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sgk uzmanı olmuş ama konuyu anlayamamış heralde.Hiçbir yere başvurmaya gerek yok,bu yıl mart ayında geçmiş tüm borçlar aylık 53.33 tlden geriye dönük ... Mesaja git »
GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herkesin geçmiş borçları nisan ayında çıkan kanunla geçmişe dönük 53.33 tl ile güncellendi ve 30 Nisan 2018 tarihine kadar faiz işletilmeden nadasa bı... Mesaja git »
Bakaya durumundayken Askerlik Durum Belgesi aldım. (Açıklamalı Konu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
benim gibi yoklama kaçağı "bakaya" olan arkadaşlar çok vardır biliyorum. bu yuzden bugunki yaşadıklarımı açıklamak istedim. faydalı olur sanırım (ta... Mesaja git »
GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bugün basına yansıyan haberi alıntı yaptım ; Genel Sağlık Sigortası’nda (GSS) üç kademeli prim uygulaması kaldırıldı, 53 liralık tek prim sistemine g... Mesaja git »
GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Tmm ozaman tahmin ettiğiniz gibi duyuru metniymiş herkeze bol kepçe gönderiliyor anlaşılan.İsmen ve tc ile gönderilirse ozaman borçla ilgili bir tebli... Mesaja git »
Gss de mezun şartı şöyle; Üniversite öğrencileri 25 yaş sonuna kadar gssden muaf.Yani 23 de bitti diyelim + 2 ekleniyor 25e uzuyor ama 25 de bitti diy... Mesaja git »
Emekli vatandaşın gss ile ilgisi yok o işte bir yanlışlık var.Emekli insan hem parasını alır hemde sağlıktan gssye ücret ödemeden yararlanır.İsmen tcs... Mesaja git »
Bugün son günü olan ödemeler tamamen farklı konular vatandaş bundan haberdar bile değil.Bırakın ödemeyi daha gssnin ne olduğunu bilmeyen yüzbinlerce v... Mesaja git »
Arkadaşları

risus_185
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078