Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ALPSALUR
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lütfen...3d max için ekran kartı önerisi olan... konusunu başlattı (22 gün önce)
msi 870a-g54 anakartıda şuan NVIDIA GeForce GTS 250 256 bit 1 gb ekran kartı kullanmaktayım, bilgisayarımda hiç oyun oynamıyorum ama 3d max kullanıyor... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hocam uygulanmış resimleri var mı telefonun Ringke invisible Defender dan pek memnun kalmadım bunun nasıl göründüğünü merak ediyorum zahmet olmazsa u... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ebay dan 10 dolara aldım 10 günde geldi Hocam bir saat uğraştım uygulamak için sonunda bayağı bir hava kabarcığı kaldı maalesef iki gün oldu uygulaya... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-full-cover-galaxy-note-7-fe-ekran-koruyucu-invisible-defender... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hocam invisible defender bende aldım ebay dan şuan telefona uyguladım ama hava boşluğu kalıyor çok dikkatli uygula 1 saat uğraştım yinede çok sevmedim... Mesaja git »
Oneplus 5t 64 gb mi yoksa 128 gb mi önerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SAR DEĞERİ OPERATÖR İLE BİLE DEĞİŞİYOR AMERİKANDA SATILABİLİYORSA MECBUREN BELLİ BİR SAR DEĞERİNİN ALTINDA OLMALI BUDA GÜVENLİ BİR DEĞER DİYE BİLİYORU... Mesaja git »
Oneplus 5t 64 gb mi yoksa 128 gb mi önerirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende aynı şekilde kararsız kaldım sadece optik stabilizasyon htc de 5 eksenli olarak var bide kulaklık veriyo one plusın yüz tanıma özelliği çok cezb... Mesaja git »
Kampanya Sona Ermiştir başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
yarım değil 450 gr gönderiyorlar... Mesaja git »
Lg 55 inç uhd tv 3000 Tl başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam yetersiz bellek sorununu çözebildinizmi... Mesaja git »
Lg 55 inç uhd tv 3000 Tl başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
8 AY ÖNCE LG 60UH605V ALDIM TV SÜREKLİ YETERSİZ HAFIZA DİYOR FİLMİN ORTASINDA KAPATIP AÇIYOR KENDİNİ BU SORUNUNU BİLSEYDİM SAMSUNG ALIRDIM , PROBLEM K... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook, MacBook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.283