Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ifç027
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şimdi başlayan biri ne kadar yapabilir ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yapılır... Mesaja git »
Katsayılar Çok Büyük Olasılıkla Belli !!! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Şuan sabundan diş yapmam gerekiyodu... başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ya arkadaş şu yaş işini bir aklınızdan çıkarın,ben senden 10 yaş büyüğüm bu yıl 2.öğretim mühendislik istiyorum ayrıca temmuzda KPSS lisans giricem me... Mesaja git »
YKS FİZİK KONU DAĞILIMI? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Modern fiziğin teknolojideki uygulamaları 1 soru gelir bence,diğerleri mantıklı.... Mesaja git »
KAYNAKLAR NEREDEN ALINMALI başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Kitap işler iyidir,kitapseç kötü geçen sene bana eski basım kitap gönderdiler.... Mesaja git »
KAREKÖK LYS GEOMETRİ ÇÖZÜMLERİ (İçerde) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Paşa bu yeni müfredat LYS geometri yoksa 2 yıl önceki kitapmı.... Mesaja git »
lys bilgi sınavıdır süreyle eleme yapımamalı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
+1 sonuna kadar doğru, örneğin adam gider biyoda kıyıda köşede kalmış bir yerden sorar sen değil 180 dk, 1 gün verseler cevap yine aklına gelmez.... Mesaja git »
Yeni sistemle istediğim mimarlık olmayacak gibi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Valla paşa bu yıl için herşey mümkün bence,ilk sınav olduğu için çok değişik sonuçlar sıralamalar gelebilir.... Mesaja git »
YKS 23 HAZİRANDA OLACAK -- İÇERİİİ( DEDİĞİM ÇIKTI ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
9 haziran 2018 de olur,ramazan bayramından önce.... Mesaja git »
TIP İÇİN GEREKLİ NETLER başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
+1 bazı uzmanlar tyt kısmı çok basit olacak diyor ama ben ondan bile şüpheliyim,tyt bile çok orijinal olur bence.... Mesaja git »
Arkadaşları

DarginDerya
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078