Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ifç027
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sınav anında sakin kalabiliyor musunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kardeş helal olsun 40 dkda fen sosyal iyi yapmışsın ygs1-2 kaç k geldi?... Mesaja git »
Çukurova Üniversitesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eyvallah sağolasın.... Mesaja git »
Çukurova Üniversitesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Uruk hai kardeş kpss için inş müh okunsa çukurova değermi sence okumaya?... Mesaja git »
°Lys2 DENEME°[!!!] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kardeş ben bugün karekök lys2 12li aldım fizik soruları çok sayısal işlem ağırlıklı değik işlemler baya kısa,öyle zor işlem soruları yok ama sözel kıs... Mesaja git »
LYS-2 / KAÇ TANE DENEME ÇÖZMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Karekök 12li lys2 deneme aldım daha da almam başka deneme,mat geoya abanmak lazım bence.... Mesaja git »
Kardeşler karekök lys2 12 li fen denemesi konusunu başlattı (5 ay önce)
Çözen varmı, bilgi sarmal 5 li ve karekök 12 li FKB +15 er net isteyen biri için yetermi arkadaşlar, bir yardımcı olursanız iyi olur.apotemi falan alm... Mesaja git »
Ben yayın denizi cep kitabı kullanıyorum çokta kötü değil,bu birazda sizin hedefinize bağlı arkadaşlar,ben 15 ve üzeri kimya yapsam yeter,ama 25 ve üz... Mesaja git »
LYS -1 deneme başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İmkanın ve zamanın varsa üçünüde çöz bence,benim hedef 50 ve üzeri olması rağmen üçünü çözeceğim.... Mesaja git »
Yillar yillar sonra YGS LYS. Hedef 1k :) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam selamlar,ytü ikinci öğretim mi okuyorsunuz,bende hem çalışıp hem okumak istiyorum,zor olurmu,derslere zamanında yetişebiliyormusunuz,sorun oluy... Mesaja git »
°Lys2 DENEME°[!!!] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben fkb için karekök 20lileri alıcam,lys fende tekrar çok önemli olduğu için fazla deneme çözmeyeceğim,hedefte çok yüksek değil +15er yapsam yeter ban... Mesaja git »
Arkadaşları

DarginDerya
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102