Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Titanio
Gerçek AdKerem Yazıcı
Doğum Tarihi5 Aralık 1981
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
otohaber dergisinin F.K.E (kalite-fiyat endeksi) listesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu listenin günceli yok mu?... Mesaja git »
Araba kullanmayı öğrenmek için 2.el araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Mazda seni üzer bence Ford Fiesta al. Titanium paket de alabilirsen ne âlâ..... Mesaja git »
48-50 bine benzinli otomatik başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende bu fiyat bandında bakıyorum. - Opel Astra 1.4 Turbo (Dolu çok güzel araç, yakıtı biraz düşündürüyor.) - Renault Megane 3 (Renault oldum ola... Mesaja git »
Ford fiesta mı Seat İbiza mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Estetik, kalite, donanım yeterince iyi. Ibiza gerçekten çok kalitesiz bir duruşu var. İkisi de arka da çok vasat. Diz mesafesi çok kötü ve çok boğucu... Mesaja git »
Bu Taxi lere birinin dur demesi lazım. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Taksi, Dolmuş/Minibüs, Servis araçları ve Hafriyat kamyonları da benim kara listemde.. ... Mesaja git »
astra 1.4t sport ve enjoy plus donanım farkı nedir başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende bu cevabı arıyorum, konuyu hortlatayım. Astra 1.4 Turbo Enjoy Plus ve Sport ne fark var? (Model yılı: 2011)... Mesaja git »
45bin tlye kadar otomobil araç tavsiye edebilir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aynen Golf ve Leon yok o fiyatlara, varsada ağır hasarlı vb. Temiz min. 50K... Mesaja git »
Az Yakan Benzinli Araç Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
45000 e kadar temiz bir golf bulamıyoruz hocam... Mesaja git »
Az Yakan Benzinli Araç Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Seçmiş olduğun seçeneklerin tamamı benimle aynı. Ben de max. 45.000, Hatchback ve otm. vites arıyorum. İlk başlarda Fiesta ya yoğunlaşmıştım ama ailem... Mesaja git »
Astra J 1.4 140 bg. Turbo Active Select Yakıt Tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu konu içimi kararttı. Araca diyecek yok ama yakıt çok gelir sanırım. ... Mesaja git »
Arkadaşları

Soldierulan

Laseer

GnCfNrLi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078