Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eneximus
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ümraniye/İst. da yurt yada apart arıyorum konusunu başlattı (24 gün önce)
Ağustos ayından itibaren Ümraniye Saray Mh. yapacağım staj için 1 aylık uygun fiyatlı ev/apart yada yurt arıyorum. Ev fiyatları çok yüksek ve 1 aylık ... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
risk budur... Mesaja git »
migros salla kazan polonez 350 gr başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
%80 teşekkürler, sanalmarket linki var mı? Hangi ürün olduğunu görelim... Mesaja git »
Yılın En Büyük Kampanyası Colin's Kargo Bedava (Morhipo) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
aylar geçti siparişimi teslim edemediler iade istedim gene aylar geçti iademi de yapmıyorlar... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam vergisi kargosu toplanınca ne kadara geliyor tl cinsinden bende düşünüyorum bu saati... Mesaja git »
Göstergenin doğru çalışmaması bir yana telefon hızlı şarjdayken ısındığı gibi ısınmıyor. Çok yavaş şarj oluyor. Fabrika ayarlarına dönsem düzelir mi k... Mesaja git »
Telefon çok çok yavaş şarj olmaya başladı neredeyse şarj olmuyor ve telefon soğuk kalıyor. Yalnızca Şarj aletinin Type-C kısmı çok ısınıyor. Bir de pi... Mesaja git »
telefonun hızlı şarj ayarları var mı? Şu anda telefon çok yavaş şarj oluyor ve quick şarjdaki gibi ısınmıyor. Nasıl eski haline getirebilirim. Şu anda... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Hocam konuyla alakasız olabilir fakat öğrenmek açısından soruyorum. Fındığın kabuğunu ve fındık içinin dışındaki zarı nasıl değerlendiriyorsunuz? veya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.156