Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eneximus
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
risk budur... Mesaja git »
migros salla kazan polonez 350 gr başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
%80 teşekkürler, sanalmarket linki var mı? Hangi ürün olduğunu görelim... Mesaja git »
Yılın En Büyük Kampanyası Colin's Kargo Bedava (Morhipo) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
aylar geçti siparişimi teslim edemediler iade istedim gene aylar geçti iademi de yapmıyorlar... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam vergisi kargosu toplanınca ne kadara geliyor tl cinsinden bende düşünüyorum bu saati... Mesaja git »
Göstergenin doğru çalışmaması bir yana telefon hızlı şarjdayken ısındığı gibi ısınmıyor. Çok yavaş şarj oluyor. Fabrika ayarlarına dönsem düzelir mi k... Mesaja git »
Telefon çok çok yavaş şarj olmaya başladı neredeyse şarj olmuyor ve telefon soğuk kalıyor. Yalnızca Şarj aletinin Type-C kısmı çok ısınıyor. Bir de pi... Mesaja git »
telefonun hızlı şarj ayarları var mı? Şu anda telefon çok yavaş şarj oluyor ve quick şarjdaki gibi ısınmıyor. Nasıl eski haline getirebilirim. Şu anda... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Hocam konuyla alakasız olabilir fakat öğrenmek açısından soruyorum. Fındığın kabuğunu ve fındık içinin dışındaki zarı nasıl değerlendiriyorsunuz? veya... Mesaja git »
Dünya'daki En Mutsuz Gençlik Türkler Çıktı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Kaynakları başta vereyim de sağlam olsun. En mutsuz öğrencilerin olduğu ülke olarak birinciyiz. Mutlu öğrenci sıralamasında sonuncuyuz. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078