Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
verso5
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
geçmiş olsun tekrar. klima 'vonlaması' ile ilgili de zihnimiz biraz daha netleşmiş oldu.... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben de benzer bir mail atıyorum. Umarım bu konuyu ciddiye alırlar.. hoş, servis çıkışı memnuniyet anketi için aradıklarında durumu izah ettim; sözde g... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
bugün denedim, boştayken yapmadı. garip bir şekilde her zamanda yapmıyor bu sesi zaten. sanki arka planda elektrikli süpürgede devirleniyor motorla bi... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
sağ ayna gıcırdaması bende de başladı. dış ortamlarda duyulmuyor ama kapalı garajdayken baya bir ses çıkarıyor sağ ayna; hem açılırken hem kapanırken.... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
smeg ekran çevresinden gelen herhangi bir ses yok ben de şimdilik. bu arada kapıların gıcırdaması ile ilgili sorun da serviste uygulanan silikon s... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
bugün baykaralar'da bakıma girdim. şikayetlerimi aynen ilettim, önden gelen gıcırtı sebebiyle amörtisör değişimine karar verilmiş, bakım esnasında... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bu sorun bir çok peugeot modeli için konuşulmuş araştırabildiğim kadarıyla.Genelde şikayet edenler ise garanti kapsamı dışına çıkan araçların sahipler... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5 aylık süreçte 15.000 km'ye çok yaklaştım ben de, bu süreç zarfında aracı umduğumdan daha çok sevdim, benimsedim diyebilirim. önümüzdeki hafta ba... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
eyvallah hocam. bunun normal olması makul değil, hadi diyelim 'normal;' bazı 308'ler de bu fark yok. bunu nasıl açıklayacaklar o zaman? (daha önce ... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bu konuda önümüzdeki hafta servise gideceğim inşallah. en nihayetinde bozuk bir süspansiyon geometrisi aracın her şeyine olumsuz etki edecektir. fo... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094