Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
verso5
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam debriyaj gıcırtısının videoluk bir durumu yok maalesef, şöyle ki; böyle bildiğin kapı gıcırtısına bile rahmet okutur bende ki ses. özellikle ara... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bugün 30.000 km bakımını yaptırdım izmit haldızlar bayisinde. 650 tl tuttu, 15.000 km bakımına ek olarak mazot filtresi de değişti. balata spreyi vb g... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bugün yol üstünde Ankara göral'a uğradım. herhangi bir şeyin ayaküstü/randevusuz çözülmesini beklediğimden değil, sadece bu sorunlar hakkında bilg... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam an itibariyle servislerin eli mahkum, şu işlemler düzene sokulacak: (zira duyulmayacak gibi değil bu sesler) 1-) sağ önden gelen sürtünme sesi ... Mesaja git »
ben de çok sevindim, bu sürtünme sesi arabadan soğutacaktı beni. referans gösterebilmemiz açısından soruyorum, hangi servis bu işlemi yaptı?... Mesaja git »
geçmiş olsun tekrar. klima 'vonlaması' ile ilgili de zihnimiz biraz daha netleşmiş oldu.... Mesaja git »
Ben de benzer bir mail atıyorum. Umarım bu konuyu ciddiye alırlar.. hoş, servis çıkışı memnuniyet anketi için aradıklarında durumu izah ettim; sözde g... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
bugün denedim, boştayken yapmadı. garip bir şekilde her zamanda yapmıyor bu sesi zaten. sanki arka planda elektrikli süpürgede devirleniyor motorla bi... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
sağ ayna gıcırdaması bende de başladı. dış ortamlarda duyulmuyor ama kapalı garajdayken baya bir ses çıkarıyor sağ ayna; hem açılırken hem kapanırken.... Mesaja git »
smeg ekran çevresinden gelen herhangi bir ses yok ben de şimdilik. bu arada kapıların gıcırdaması ile ilgili sorun da serviste uygulanan silikon s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063