Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
verso5
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bu sorun bir çok peugeot modeli için konuşulmuş araştırabildiğim kadarıyla.Genelde şikayet edenler ise garanti kapsamı dışına çıkan araçların sahipler... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
5 aylık süreçte 15.000 km'ye çok yaklaştım ben de, bu süreç zarfında aracı umduğumdan daha çok sevdim, benimsedim diyebilirim. önümüzdeki hafta ba... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
eyvallah hocam. bunun normal olması makul değil, hadi diyelim 'normal;' bazı 308'ler de bu fark yok. bunu nasıl açıklayacaklar o zaman? (daha önce ... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bu konuda önümüzdeki hafta servise gideceğim inşallah. en nihayetinde bozuk bir süspansiyon geometrisi aracın her şeyine olumsuz etki edecektir. fo... Mesaja git »
valla hocam benim aracın sağ arka tekerleğin üstüne 4 parmağım rahat bir şekilde sığıyor, üstüne bir parmaklık boşluk kalıyor. 5.parmak girebiliyor y... Mesaja git »
iyi yolculuklar. ben de yarın istanbul'dan çıkıp ankara yapacağım. arka süspansiyonda ki yükseklik farkı hariç araba da her şey iyi gidiyor, onu da bi... Mesaja git »
ben ilk yağ değişimini yaptırırken antifirizine de baktırmıştım. usta -30 gibi bir rakam söylemişti. içiniz rahat olsun yani motor bloğu konusunda.... Mesaja git »
arka süspansiyon ile ilgili yükseklik farkı tespit eden arkadaşlar, servise giden oldu mu, var mı bir gelişme? ... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
benim aracımda kronik arıza olarak tabir edilen arka akstaki ses problemi yok. şimdilik sadece gözle görülemeyen bir yükseklik farkı. belki de bu başl... Mesaja git »
Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam hangi serviste araca bu işlem yapıldı? travers geldikten sonra aynı gün içerisinde değişimi yapıp aracı teslim ettiler mi? bir de yükseklik far... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.066