Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmettsezis
Gerçek AdAhmet Tahir
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tekirdağ Bilgisayar vs Kırklareli Yazılım konusunu başlattı (8 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, tercihler yaklaştı iki seçimden birini muhtemelen kazanacağım ( Kırklareli yazılım - tekirdağ bilgisayar iö ) Aklımda kesin bir ... Mesaja git »
Günümüz Oyunları ve Optimizasyon konusunu başlattı (10 gün önce)
Merhabalar, bugünlerde bir çok yeni oyun denedim, 144hz monitöre geçtim ve ekran kartım ( 750ti ) yeterli fps veremediği için kasma hissiyatı oldukça ... Mesaja git »
Alacağımız Toplama Sistem Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Son hali bu arkadaşlar, veriyoruz siparişi teşekkür ederiz yardımınız için. Pentium G4560 MSI B150M Gaming Pro Kingston Black 2133 Fury 8GB Ram MSI ... Mesaja git »
Alacağımız Toplama Sistem Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadaşın dediği kasayı yeni gördüm, değişiyorum. Yüksek işlemciler için oluşabilecek sıkıntı nedir acaba, fiyatı aşağı yukarı aynı bahsettiğiniz anak... Mesaja git »
core 2 quad sistem başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
i5 4570, cs go düşük ayarlarda nerdeyse direk olarak işlemciye yüklenir. Quad serisi 150fps üstü zor görür. Bu işlemci ile 200-350 arası fps almaktayı... Mesaja git »
core 2 quad sistem başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
kardeşim q8300 + 750ti ı 3 sene kullandım, 4570 e geçince anladım ki kart ağlıyormuş :D yapar yani. özellikle cs de 200fps oynadı. ağır ekran katına y... Mesaja git »
Alacağımız Toplama Sistem Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Teşekkürler, seçtiğimiz kasanın içindeki psu nun modelini biliyor musunuz 80+ değil mi? kasa + psu şeklinde en mantıklısı bu gibi gözükmüştü fiyat açı... Mesaja git »
Alacağımız Toplama Sistem Hakkında konusunu başlattı (14 gün önce)
Arkadaşlar bir süredir sistem toplama işlerinden uzağım arkadaşa böyle bir sistem hazırladım. Var mıdır gözünüze çarpan birşey, önemli bir detay bir u... Mesaja git »
Ses Çıkışı Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Anakartımda via çipi var, driverlarını sitesinden indirdim. Pci Ex yuvası var. Win 8.1 64 kullanıyorum... Mesaja git »
Ses Çıkışı Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
nerde baksam casper yazıyor, modelini öğrenemiyorum :D... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078