Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmettsezis
Gerçek AdAhmet Tahir
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sağolun hocam siz de. Böyle anlayışlı bir forum olduğu için tekrar sevindim Bilgilendirmeye devam... Mesaja git »
Kardeş yanlış anlama da, bilgi veriyorsun falan güzel şeyler bunlar. Ben de arkadaşın dediği gibi nerde bir intel karşıtı konu var seni görüyorum orta... Mesaja git »
144 hz mönitör 1070ti yeter mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Optimizasyonların hali ortada, imzamdaki sistemi kullanıyorum. "GÜÇLÜ" bir işlemciniz var ise 1080 alın.... Mesaja git »
Alışacaksın! konusunu başlattı (2 ay önce)
İsmini vermeyeceğim bir şehirde 6 aydır yaşıyorum. Çeşmelerden çamurlu su akması sorunu yaşıyorduk. Bu olayı tartışırken bölgenin yerlisi bi insan ayn... Mesaja git »
İnternet Kafe Kurmak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fikirler için sağolun, şuan olumlu bakıyorum bu işe bütçemi arttırmak iyi olur gibi... Mesaja git »
Güzelmiş hocam şuan yapacak olsam alabilirdim. Fikir almak için açtım konuyu. Bakalım hayırlısıyla dükkan işi hallolsun da... Mesaja git »
Hocam ön araştırma yapıyorum zaten, uygulamaya geçmesi en az 2-3 ay. Dediğim gibi yatırım amaçlı alınacak bir dükkanı değerlendirmek konu. Ryzen 1300x... Mesaja git »
Hocam tutma olarak cidden sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, dediğim gibi bölgede alternatif yok ve heryer üniversite öğrencisi ve bilgisayar sıkıntısı çe... Mesaja git »
İnternet Kafe Kurmak konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar, aklımda bir internet kafe kurma düşüncesi var. Bunun için bir araştırma yapıyorum. Üniversite yakınında olucak ve alternatifi yok. Müşteri... Mesaja git »
İkinci Nesil Ryzen İşlemciler Lehimli IHS ile Gelecek başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İntel rakibim yok diye senelerce yattı aynı şeyi önümüze koyup durdu. Piyasaya 1-2 firma daha girse ne güzel olur rekabet. Ama ben memnunum bi iki aya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Intel Core i5 8600K @4.7GHz 1.21v
MSI Z370-A PRO
HyperX Fury Black 2666mhz 8GB
Zotac Gtx 1080 Mini
Transcend 240GB 220S
FSP Hydro 700W
Silverstone Primera 01
Asus VG248QE 144hz

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098