Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eskizaman
Gerçek Adhasan umut aslan
Doğum Tarihi1 Ocak 1980
KonumAntalya,Konyaaltı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Pm attım hocam hayırlı işler.... Mesaja git »
alınır alınır ben de çok araştırdım note 5 ve 6s arasında kalmıştım mi5 gold aldım şükür sıkıntı yok hatta note5 i olan arkadaş mi6 beklemeye başladı ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2.2.0 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
[size=1][center]KONUYU OKUMADAN SAR DEĞERİ ÇOK YÜKSEKMİŞ GİBİ ŞEYLER YAZMAYIN, ALTTA ÖNERİLEN AKSESUARLAR BÖLÜMÜ VAR, ORAYA SİZİN TAVSİYE ETTİKLERİNİZ... Mesaja git »
Selamlar gelen aramada zil sesi çalarken kesilme meydana geliyor! başka sesler atadım ama düzelmedi nasıl başka mi5te denedik kesilme yapmadı.... Mesaja git »
İyi forumlar sürekli olarak google play güncelleyin diyor ve wifi baglanıp kesiyor nedir ne değildir bilen var mı?... Mesaja git »
Xiaomi Mi5 Gold 32 GB Kutu Faturalı (950 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
sağolsun çok ilgilendi, güvenilir dürüst bir insan Allah işini rast getirsin :)... Mesaja git »
***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
fotoğraf ve video kalitesi nasıl? telefonu hor kullanan biri olduğumdan çok para vermek istemiyorum alınır mı?... Mesaja git »
--sefa-- Xiaomi Telefon Satışları Devam Ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
fazla bütçem yok xiaomi bir telefon alalım dedik abi s var x var pro var note var, var da var iki aydır alamadım :)... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ürünleri aldım kokular çok iyi diğer alışverişlerde görüşmek üzere hayırlı işler.... Mesaja git »
selamlar moto g4 plus 3gb 32gb olan modeli elinizde var mı yada getiri misiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094