Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eskizaman
Gerçek Adhasan umut aslan
Doğum Tarihi1 Ocak 1980
KonumAntalya,Konyaaltı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Selamlar herkese, fiyat olarak gayet makul geldi hediye olarak almak istiyorum ama tavsiye eder misiniz? .... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bluetooth kulaklık alıp denemem gerek equalizer ayarlarına ulaşımamın bir yolu var mı?... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yok aldığımız gibi kullanıyoruz.... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
kulaklık yokken youtubeden bişey izleyeyim desen bile çok kötü, kulaklıktan kaynaklı olduğunu sanmıyorum birçok kulaklıkla denedim ama nafile.... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
note 3 fiyatına göre harika bir telefon... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ses problemini çözebilen oldu mu? Müzik dinlenmeyecek kadar kötü durumda.... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
vodafone da var biz kullanıyoruz.... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Konuşurken rüzgar varmış gibi ses gidiyormuş karşıya sizde de böyle bir sorun var mı? Vodafone hat kullanıyorum volte açık.... Mesaja git »
ekran koruyucu ince ama ben gerek duymadım, şarj konusu ise ihtiyaç olmadığından hiç dikkat etmedim.... Mesaja git »
Migros 1499a satmaya başlamış ??... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137