Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bysolcu
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bıktım artık! konusunu başlattı (2 ay önce)
Ben 17 yaşındayım.Manisa'da yaşıyorum.Zekiyim.Derslerim çok iyi.Ancak çok çirkinim.Hep alay konusuyum.Kulaklarım kepçe gözlerim patlak.Burnun patlıcan... Mesaja git »
Ne yapmalıyım?Kafam çok karışık. konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Ben 11.sınıf öğrencisiyim.Ailemin maddi durumu çok iyi sayılmaz.Küçüklükten itibaren gazeteci olmak istiyorum.Ama imkanları belli.... Mesaja git »
Tekne oltası makinası kıyı olmasına olur mu? konusunu başlattı (4 ay önce)
Yeni bir tekne oltam var.kıyıdan levrek avlamak istiyorum.kıyı oltası alıcam.tekne oltası makinası olur mu?Acil!... Mesaja git »
Hangi alan konusunu başlattı (5 ay önce)
Matematikte hiç bir şey bilmiyorum.yapamıyorum.tarih coğrafya dil anlatım ve edebiyatın çok iyi.gazeteci olmak istiyorum.ama aç kalırsın diyorlar.okum... Mesaja git »
Vibe p1 solda açılma başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Olmuyor... Mesaja git »
Vibe p1 solda açılma konusunu başlattı (6 ay önce)
Arkadaşlar yeni farkettim.telefonumun solunda açılma var.kapak takıyorum orası yüksekte kalıyor.şarj iyi gidiyor.batarya mı şişmiş.yoksa başka bir dur... Mesaja git »
Akıllı tahta konusunu başlattı (6 ay önce)
Beyler.okulun son günü arkadaşımla bir iddiaya girmiştim.akıllı tahtanın duvar kağıdı siyasi bir fotoğrafta kaldı.sınıf arkadaşım değiştirmemiş.çok ko... Mesaja git »
Yüzüm çok yağlı. konusunu başlattı (8 ay önce)
Arkadaşlar?.16 yaşındayım.yüzüm yaşıtlarına oranla yağlı.Ne kadar yüz maskesi yaşamda yüzüm düzelmiyor.önerilerinizi bekliyorum.... Mesaja git »
ACİL! Bernoulli ilkesi projesi konusunu başlattı (8 ay önce)
Arkadaşlar.Bernoulli İlkesinden projem var.Yazacaklarım kısıtlı.Ödevimin kısa olmasını istemiyorum.Yardımcı olun lütfen.... Mesaja git »
Okuyabileceğim siyasi kitap başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Öncelikle bypipoyu okudum geçen yaz.hiram abas'ın hayatını anlatan bir kitap.soner yalçın'a saygı duyarım.kitaplarını ve yazılarını takip ederim.ayrıc... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063