Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
neksusb
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ani denge bozukluğu baş göz ağrısı konusunu başlattı (26 gün önce)
10 yıldır pc başındaydım 3 ay önce bıraktım birden başım döndü hemen beyin emarı çektirdim bişey çıkmadı sonra göz tomogrofisi kulaktan odyo metri nör... Mesaja git »
Glokom başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam tokatta heryere gittim yok dışarıda çıkamıyorum sabahtan akşama ekran dönüyor gibi oluo ve başım ağrıyor citolese başladım istanbula gitmek iste... Mesaja git »
Glokom başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar 2 haftadır dışarı çıkamıyorum göz tansiyonuda yok alan testi oct vb emar tomografi kbb hepsine gittik hepsi piskolojik diyor ama bundan 2 a... Mesaja git »
Sürekli ağrı konusunu başlattı (3 ay önce)
1 aydır sürekli göz çevrem zonkluyor 4 kez acile gittim mr tomografi bişey çıkmadı heryere gittim ne yapmam lazım telefona bakarken gözüm döndü o günd... Mesaja git »
sol gozum agriyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yok hocam üniversite hastanesi birde devlet bilmiyom durumum kötü... Mesaja git »
Hocam bugün emar çekindim gine doktora gittim panik atak var diyor ama gözüm ağrıyor nereye gitcem bilmiom hep ağrı kesici içsemmi doye düşünüom... Mesaja git »
Hocam son 1 haftadır 3 kez acile gittik hergün bayılacak gibi oluyorum nereye gitmem lazım adamlar bişey yok diyor gözümün içi hergün ağrıyor... Mesaja git »
Güneşte artıyor böyle düşcek gibi oluyorum panik oluo hocam tansiyon sınırda birde astigmarlt var ondanmı damla yeni başladım... Mesaja git »
Benimde 3 aydır gözlerim agriyor hep acile gidiyorum beyin t cektirdim acilde bisey cikmadı damla yapıom olmuyo ne yapcam... Mesaja git »
Glokom başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Simdi novalgin içtim biraz düzeldi hocam ben napıyım tansiyon sınırda dedi doktor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102