Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bakkalamca14
Gerçek Ad 
KonumBolu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zayıflamak istiyorsanız tavuk eti yemeyin. başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Selamlar, Konu hakkında ne kadar bilgi tecrübe veya eğitiminiz var bilmiyorum ama dedikleriniz yanlış. Daha doğrusu tehlike bambaşka diyelim. ... Mesaja git »
AMD Ryzen Threadripper: Bir tutkunun peşinden gitmek... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayatta hangi işi yaparsanız yapın, önce sevip benimsemek gerekir. Gerçekten bende okuyunca duygulandım. Tüm mühendisler ve mühendislik adayları okusu... Mesaja git »
RX580 OVERCLOCK SONRASI HASHRATE SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selamlar, O konu anakart ile ilgili. Anakart ve işlemci arası haberleşme yollarına lane deniyor. sen bu haberleşme yollarını işgal ettikçe (yani yeni... Mesaja git »
G4560 tan Ryzen 3'e - Tavsiye ve fikir lazım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selamlar, En güzeli o kadar para harcayacağına, i7 7700k veya 6700/K takman. G 4560'ı da 200-250 tlye satarsın. k olmayan modelini 1100 tl civarı sa... Mesaja git »
PAHALI RAM TAMAMEN HİKAYE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar, Bence siz şu videoyu bir izleyin. özellikle amd işlemcileri oluşturan çekirdekler infinity fabric denen bir yöntemle birbirleri ile habe... Mesaja git »
Fx8350 GTX1050Ti Kasma Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Birşey daha eklemek istiyorum. oyunlarda çekirdek kullanımı ile ilgili. nasıl oluyorda gta5 gibi bir oyunda hem cpu kullanımı hemde gpu kullanımı düşü... Mesaja git »
Selamlar, Daha öncede söyledim bazı arkadaşlar bilip bilmeden konuşuyor diye. Hayatında hiç fx serisi görmemişler ama bambaşka şeylerden bahsediyorla... Mesaja git »
asus dual gtx1060 ayar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdiye kadar bende hep amd ekran kartı kullanmıştım. Ama gerçekten şu anda bulunabilirlik ve fiyat olarak en uygun 1080p kartı 1060 6gb. Benim oğlan... Mesaja git »
asus dual gtx1060 ayar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar, Bence nvidia kontrol paneli olduğu gibi bırak. en azından ben o şekilde kullanıyorum. Afterburnerda power target'ı sonuna kadar çektiğin za... Mesaja git »
Son verilen cevap çok saçma. Herkes bir tutturmuş dorbogazdir gidiyor. Zamanında fx 8350 r9 290 ve 390 larla ve gtx 970 ile cok kullanildi. 1050 ti ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Sapphire R9 280 Dual-X 350 TL
Alıcı: RuHsUz PiNoKyO
Tarih: 14 Ekim 2016; 17:08:06
Yorum
sonuna kadar güvenilir bir arkadaş kargo içindeki hediye mükemmeldi yeğenime güzel bir kart oldu
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109