Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
3keko1
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Batman The Enemy Within Bölüm 3 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
yamayı kurarken sadece oyunun bulunduğu klasörü seçmen yeterli, ayrıyeten archives klasörünü seçmeyeceksin kendi otomatik seçiyo oyun klasörünü seçtiğ... Mesaja git »
Batman The Enemy Within Bölüm 3 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
kolay gelsin dostum, elinden gelenin en iyisini yapacağından şüphemiz yok, episode 3 ü oynarken çok keyif aldım yaptığın yamadan... Mesaja git »
Batman The Enemy Within Bölüm 3 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
dostum ellerine kollarına sağlık, inş. kalan 2 episode'yi çevirirsin tekrardan bu yama için teşekkürler... Mesaja git »
Batman The Enemy Within Episde 2 Türkçe Yaması YAYIMLANDI [sarikam1s] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
hadi bakalım inş. geri kalan bölümleri de çevirirsiniz... Mesaja git »
triss'in lambertla yatmışlığını bırak, çay içmişliği bile yok, kaer morhendeki muhabbette lambert ****lik olsun diye soruyor triss nasıl diye, çün... Mesaja git »
ciri birşeyleri değiştirerek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyor ve bununda witcherlık yaparak değiştiremeyeceğinin farkına varıyor, b... Mesaja git »
İmparatoriçe sonunu izlememişsiniz demek ki, imparatoriçe sonunda ciri geraltla konuşurken şöle diyor:"adı sanı duyulmamış köylerde witcherlık yaparak... Mesaja git »
en ideal sonlar bana göre geraltın yenneferla olması, cirinin imparatoriçe olması, emyhr'in kuzeye hükmedip temeryaya özerklik vermesi ve skillegenin ... Mesaja git »
Yen ve triss muhabbetti başlamış gene :D Daha öncede söyledim şimdide söylüyorum, yen benim için primadonnadır çünkü ciri için yapmadığı fedakarlık(Sk... Mesaja git »
Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam bir güncelleme alabilir miyiz yamaya, oyun açılmıyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102