Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
3keko1
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AC Syndicate Türkçe Çevirisi ÇIKTI [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
saidsrc hocam, india ve rusia yamalarını düşünüyor musunuz? şahsen ben china yı çok beğenmiştim,eminim bu oyunlarda iyidir...... Mesaja git »
HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) "TÜRKÇE ALTYAZI" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
beyler bir yardım eder misiniz? windows 8.1 64 bit işletim sistemim var, daha öncede yazdım bakan olmamıştı, bende verdiği tek hata directx runtime ha... Mesaja git »
HELLBLADE: SENUA'S SACRIFICE (ÇIKTI) "TÜRKÇE ALTYAZI" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
evet beyler, bende kurup oynamak istiyorum ama ue4 hatası alıyorum yani, unreal engine 4 ü kuruyorum ama sanırım bazı dll dosyalarınıda bozuyor aynı z... Mesaja git »
burda keira ile yaptığın elf harabeleri görevinde keira senden lambayı almanı istiyor, lambayı mağaradayken ya almadın ya da aldıysan bile lambayı ald... Mesaja git »
ben 4 defa oyunu bitirdim, her defasında büyelere yatıım yaptım o da aard, igni ve quen, bu üçü yeter sana oyun boyunca, hiçbirşey bunların önünde dur... Mesaja git »
ara videodan çıktıktan sonra normal alt yazılar geliyor oyunda... Mesaja git »
evet eminim, daha önce oyanyıpbitirdim bir de goty sürümünü kurim dedim ama ilk ara videoda hiç yazı yok space bile gelmiyor yazısı... Mesaja git »
yardım edermisiniz? witcher 3 goty sürümünü kurdum ve ardından da gönüllü çeviriyi kurdum ama cmd ekranı bitinceye kadar da ellemedim ama ilk giriş sa... Mesaja git »
AC Syndicate Türkçe Çevirisi ÇIKTI [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
originsten önce india ve russia yamasını bekliyruz said hocam... Mesaja git »
devrik bir cümle, anlamsız bir kelime ya da manasız cümleler bir araya gelmemiş di mi, senin gördüğün bir sıkıntı var mı dostum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109