Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
3keko1
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PREY 2017 Yerelleştirme Çalışması ÇIKTI (Trgamestudio) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
konuyla alakasız ama yazacağım başkba bir başlık yok, salt and sanctuary yaması ne alemde... Mesaja git »
Batman Arkham Knight Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
arkadaşlar artık şu bağış konusunu tartışmasak, sıktı artık... artık türkçe yama işinin profesyonel bir hale bürünmesi lazım, gönüllü çeviri ekipleri ... Mesaja git »
Animus Projesi Hangi Oyunu Çevirsin? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
yazdıklarınızı sırayla çevirseniz tadından yinmez :D ama bunlardan önce AC İndia ve AC Russia çevirisi görmek isteriz, onlar ukte kaldı içimde... Mesaja git »
Batman The Enemy Within 1-5 Türkçe Yama başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
dostum eline koluna sağlık, gelecek sezonda seni görmeyi umuyorum, batman telltale denince aklıma sen geliyorsun... Mesaja git »
AC Origins Türkçe Yama BİTTİ! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
said hocam, içimde nedense shadow of the tomb raider olduğuna dair bir his var içimde, çünkü oyunun teaser'ı dün yayınlandı ve çıkmasına da birkaç ay ... Mesaja git »
AC Origins Türkçe Yama BİTTİ! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
saidsrc'yü tanımayan çok belli ki, ben kendisini AC2 yamasından beri takip ediyor ve biliyorum, sabredin arkadaş eninde sonunda yamayı çıkaracak, ben ... Mesaja git »
Batman The Enemy Within Bölüm 3 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
yamayı kurarken sadece oyunun bulunduğu klasörü seçmen yeterli, ayrıyeten archives klasörünü seçmeyeceksin kendi otomatik seçiyo oyun klasörünü seçtiğ... Mesaja git »
Batman The Enemy Within Bölüm 3 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
kolay gelsin dostum, elinden gelenin en iyisini yapacağından şüphemiz yok, episode 3 ü oynarken çok keyif aldım yaptığın yamadan... Mesaja git »
dostum ellerine kollarına sağlık, inş. kalan 2 episode'yi çevirirsin tekrardan bu yama için teşekkürler... Mesaja git »
hadi bakalım inş. geri kalan bölümleri de çevirirsiniz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109