Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
The Shawshank
Gerçek AdAli KARAYILAN
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güncelleştirmede yeni gelen köy başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
diğerleri güncellemeyle gelecek. mesela çift topu 4 yaptık diğer köydeki bir topu çift yapabildik ya okcu kulesini 4 yapınca diğer köyde hızlı atış ya... Mesaja git »
IMPARATOR KLANIMIZA HEPİNİZİ BEKLİYORUM. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
klanımız türkiye sıralamasında ilk 1000 de.. buyrun gelin usta liglder :)... Mesaja git »
Güncelleştirmede yeni gelen köy başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Taşla çok savaş çok maden kas diye yapmışlar. ama ne önemi varki :) Savunmalar yavaş yavaş gelişsin duvarlar kalsın :)... Mesaja git »
SATILIK: 152 lvl 10 belediye herseyi full herolar 40 40 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
fiyat... Mesaja git »
TUBORG isimli klanımıza herkesi bekleriz(KLANIMIZ 1 YAŞINDA!) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
katılmak istiyorum kb10 hesabım var sürekli savaş var ve sürekli aktif ise... Mesaja git »
[ALINIK]Canon 600D-650D başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
650D var sıfır sayılır 15k shutterde çiziksiz. hiçbir aşınma yok.... Mesaja git »
Yeni güncelleme ile niyetini açıkça belli eden süpercell başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2. köyü iletletmeye çok ihtiyaç duymuyorum. ara sıra farkllık olsun diye bakınılabilir. orayı fullemesekte bişey farkedeceğini düşünmüyorum. kim fulle... Mesaja git »
Koyume i cloutten birisi bağlaniyor acil yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sen oyuna hangi cihazdan bağlanıyorsun ? ios android ? sanırım android oda rahatça iostan giriyor. onun bağlantısını sökmek için ana bilgileri bilmeni... Mesaja git »
th 9.5 savaş köyü. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
köyünüz gayet güzel sizide tanıyorum az çok. güncelleme sonrası oyunu bırakma kararı mı aldınız bu kadar ucuza veriyosunuz... Mesaja git »
bu coc değil... Mesaja git »
Arkadaşları

Kabukkinen

::Ashes::

filozof07

yasin1986
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Notebook
Dell
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Clash of Clans
KB9 119 lwl
İşlemci
Intel İ7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109