Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
acemi42
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben vosvos da 2 defa parça değişimi yaptırdım iyi niyet garantisi kapsamında..... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Garanti süresini 2 yıl olarak düşünmeyin. Bakımları düzenli bir şekilde yaptığınız zaman 3. yılda iyi niyet garantisi kapsamında sadece işçilik alıyor... Mesaja git »
Astra K Bitmeyen Trim Sesleri başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Merhaba Az önce bayide test sürüşünden geldim. Araç 500 km idi ve trim sesleri orta konsol ve göstergelerden geliyordu. Normalde zamanla her araçta ... Mesaja git »
Motorcular hemen içeri ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Söylediklerine kısmen katılıyorum. Bütün bunların çözümü aslında eğitimden geçiyor. Trafikte hiç bir araç motorcuları görmez bilinçli bir motorcu da b... Mesaja git »
Uzun Yol Yapabilecek Başlangıç Motoru başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Biraz rahat sürüş istiyorsan mt25... süper sport diyorsan r25... bütçenle bunları sıfır alabilirsin.... Mesaja git »
İlk motor tecrübem ve başlangıç için Yamaha XSR700 hk. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bence başlangıç olarak sorun yaratacak bir motor değil fakat senin yaşına uygun değil. 20 li yaşlarda biraz insanın kanı kaynıyor. Ben Tracer 900 ile ... Mesaja git »
250 CC'ye AGV K5 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben AGV K5 kullanıyorum tasarımı güzel bir kask güvenlik testlerinden aldığı sonuçlarda iyi. Kafana göre aldığın zaman şakakları biraz sıkıyor. Sıkmas... Mesaja git »
Sıfır motor aldık 1 haftadır yatıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben alalı 6 ay oldu. 6 ayda sistem değiştiyse bilmem. Evrakları hazırlamaları 5 dk lık bir iş hazır bazı evraklar var uygunluk belgesi gibi birde fatu... Mesaja git »
Sıfır motor aldık 1 haftadır yatıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba Çarşamba öğle arası gittim motoru aldım sonra parayı ödedim. Perşembe günü gidip evrakları aldım bayiden ve trafiğe gidip yaklaşık 10dk sonra... Mesaja git »
uzun boylu birine yakışıklı başlangıç motoru ne var ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba O kadar önemli değil motorun cc ne olduğu. Önemli olan senin kendini ne kadar bildiğindir. Herşey bilekte bitiyor sen bileğine hakimsen ve ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109