Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cighost
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Lewa... Mesaja git »
Tots dele ali... Mesaja git »
27de 22 yaptım son 13 maçta anca 7 galibiyet alarak 29 yapabildim oyuna bu kadar müdahale edilmez önümüzdeki hafta sonuna kadar acmiycam konsolu... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yine bir ****likte çığır açılmış... Mesaja git »
Kolu bıraksan 18 alır Yalnız şunu söyleyeyim 18le 25. 25le 30 arasında büyük seviye farkı var... Mesaja git »
Profesyonel dizi tavsiyeci aranıyor... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler fenerli arkadaşım zevklerimiz yakın narcosu araştıracam... Mesaja git »
Bahsettiğiniz oyuncular anca 3 4.ligde kullanılır oyunun sonu gelmiş totslar havada uçuyor millet bu oyuncuları et gibi çiğner at gibi saçar... Mesaja git »
Profesyonel dizi tavsiyeci aranıyor... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostum bana göre dizi çok iyi başlıyor sonralarda sacmalayip aynı yerde dönmeye başlıyor yoksa ilk 2 sezon iyiydi... Mesaja git »
Soprano eski bir dizi imbd puanı yüksek listeye aldım. Bu yazdığım dizilerden daha iyi olduğunu düşündüğünuz diziler varsa tavsiyelerinize açığım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094