Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oak_batsheba
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Peugeot 5008 başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Bu sabah EGR Vanası arızası için arabayı servise bıraktım. Akşama arıza giderildi ve araç teslim edildi. Garanti kapsamında yapıldı. Herşey yolunda gö... Mesaja git »
Peugeot 5008 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bir evrak doldurup nüshasını bana verdiler. Araç bilgileri ve servise gelme nedeni yazıyordu.Sanırım iş emri dediğiniz o. Artık bekleyip göreceğiz. İl... Mesaja git »
Peugeot 5008 başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu sabah aracı servise bıraktım. Öğleden sonra geri aradılar. EGR vanasının arızalandığını söylediler. Parça değişecekmiş ancak Fransa'dan istendiği i... Mesaja git »
Peugeot 5008 başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
9 ayda 11 bin km yapmışım. İstanbul içi ve dışı yarı yarıya sayılır. Ama şehirker arası %90 otoyolu kullanıyorum. Dört mevsim lastik düşünüyordum. Siz... Mesaja git »
Peugeot 5008 başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar malum önümüz kış. İstanbul için kar lastiğimi yoksa dört mevsim lastik mi tercih edilmeli?... Mesaja git »
Tabii ki buradan sonucu yazarım. Kitaba baktım nedir diye, işaret yanıp sönüyorsa katalizör arızası, kalıcı ise "emisyon kontrol sistemi arızası" imiş... Mesaja git »
Uzak sayılmaz. Bu şekilde kulanmaktan ben de tedirgin oluyorum aslında yolun ortasında kalırım diye. İçimden bir his önemsiz birşey diyor. Kendimi kan... Mesaja git »
Haklısınız. Bu sabah 24 Kasım için randevu aldım. İnşallah ciddi bir arıza çıkmaz.... Mesaja git »
Peugeot 5008 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. 2016 model aracım 23 bine yaklaştı. Bu akşam üzeri park halindeki aracı çalıştırdım. Ekranda "Motor arızası,aracı tamir ettirin" u... Mesaja git »
Peugeot 5008 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu yaz İkitelli MEPA'dan orjinal kauçuk paspas takımı aldım. Fiyatı 80 tl civarıydı. Ama kenarları havuzlu değil düz.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047