Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
GelÇukuçuku
Gerçek AdUğur Kartal
Konumen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oyunlardaki Nick Takıntım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben cok sevdiğim bir filmde geçen sözü aldım anlamsız ama orjinal bir kelime idi hep onu kullanırım :) Exphantum... Mesaja git »
TÜRKTELEKOM BOL İNTERNETLİ KAMPANYAYI 10TL YAPMA STRATEJİM başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Online işlemleri hiç kullanmadım ama telefonuma gelen mesajı bi ara editleyip koyabilirim + kalan kullanım haklarını... Mesaja git »
TÜRKTELEKOM BOL İNTERNETLİ KAMPANYAYI 10TL YAPMA STRATEJİM başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
faturalı hat... Mesaja git »
Elektrik ve Su Faturası Ödemezsem Ne Zaman Kapanır ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ne alaka birazcık ırkçı bi yorum olmuş.... Mesaja git »
Arkadaşlar bu ay maddi zorluklardan dolayı ödemeleri ertelemeyi düşünüyorum ama bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Elektrik - ENERJİSA - 2 ade... Mesaja git »
Beyler öncelikle bir faturalı hat alıyorsunuz. Dandirikten bi tarifeye geçiyosunuz. 4 5 GBlık sonra 1 ay idare ediyorsunuz. Faturanız çıkmaya yakın be... Mesaja git »
DİŞ TAŞI TEMİZLİĞİ SONRASI konusunu başlattı (13 gün önce)
Arkadaşlar diş taşı temizliği sonrası oluşan boşlukları kapatmak için ne öneriyorsunuz ? Diş teli mi taktırmak gerekiyor yoksa başka bi yöntem mi var ... Mesaja git »
ESKİ SEVGİLİMİN SOY AĞACINA BAKTIM (SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Upp... Mesaja git »
ESKİ SEVGİLİMİN SOY AĞACINA BAKTIM (SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Öne çıkarın panpalar... Mesaja git »
ESKİ SEVGİLİMİN SOY AĞACINA BAKTIM (SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
upp... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.107