Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
theatadam
Gerçek AdAt Adam
Doğum Tarihi14 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TP-LINK TD-W8951ND ne kadar iyi ? konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar şuan zyxel p660w tx modem kullanıyorum baya eski 7-8 senelik bir modem. ve sürekli bağlantı kopma felan sorun yaşıyorum. linkteki mod... Mesaja git »
ASUS X550VX-DM248TC 16 GB RAM 4 GB GTX 950 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1 haftadir forumda en az 9-10 bilgisayar ile ilgili baslik okudum. Ogrendigim tek sey su foruma bakmayacaksin abi herkes ayri telden caliyor. Asus lap... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Teşekkürler hocam. Ben de bir tane KZ ATE aldım. İyi çıkar inşallah.... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar merhaba konuyu 1 haftadır takip edemedim maalesef. önerebileceğiniz 15-25 tl arasında güzel kulaklık var mı ? ve 10 tl ye kadar önerdiğiniz... Mesaja git »
▒★ EKİM(Gtx1060,1070,1080 dahil) Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları Sıcak Fırsatlar(Her Bütçeye) ★ ▒ Sık sık oyun dizüstü bi... Mesaja git »
bim 28 ekim-1 kasım-4 kasım-8 kasım 2016 insertleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
bim artık şok market gibi haftada 2 gün insert yayınladığı için parça parça yükledikleri insertlerin için hepsini tek seferde aynı konuda toplamak is... Mesaja git »
bim 28 ekim-1 kasım-4 kasım-8 kasım 2016 insertleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
10400 mAh powerbank nasıldır daha önce kullanan oldu mu ? Ve sizce fiyatı nasıl ? Bilgilendirirseniz sevinirim.... Mesaja git »
Kitap önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba benim de kitap önerilerine ihtiyacım var. Fantastik,Bilim kurgu ve Polisiye türlerinden önerirseniz sevinirim.... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Sırf bu başlık için uye oldum foruma. Yaklasik 30 tane felan urunu listeme ekledim. Cok yararli bir baslik olmus basligi acan arkadasa tesekkurlerimi ... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
[center][b] Ana Konusuna Hoşgeldiniz[/b] [color=#009900][/color] Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 500'e yakın ürün incelemesini içermekte... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117