Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
theatadam
Gerçek AdAt Adam
Doğum Tarihi14 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teşekkür ederim. Siz çanta hediyeli almışsınız sanırım ama şuan vermiyorlar galiba neyse. Birkaç sorum daha olacak. Gg indirimleri rastgele bir zamand... Mesaja git »
Merhabalar, bu laptop u almayı düşünüyorum da aldığınız yerin linkini atabilir misiniz acaba . Bir de indirimlerle felan şuan kaç paraya gelir bu lapt... Mesaja git »
TP-LINK TD-W8951ND ne kadar iyi ? konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar şuan zyxel p660w tx modem kullanıyorum baya eski 7-8 senelik bir modem. ve sürekli bağlantı kopma felan sorun yaşıyorum. linkteki mod... Mesaja git »
ASUS X550VX-DM248TC 16 GB RAM 4 GB GTX 950 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
1 haftadir forumda en az 9-10 bilgisayar ile ilgili baslik okudum. Ogrendigim tek sey su foruma bakmayacaksin abi herkes ayri telden caliyor. Asus lap... Mesaja git »
Teşekkürler hocam. Ben de bir tane KZ ATE aldım. İyi çıkar inşallah.... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba konuyu 1 haftadır takip edemedim maalesef. önerebileceğiniz 15-25 tl arasında güzel kulaklık var mı ? ve 10 tl ye kadar önerdiğiniz... Mesaja git »
▒★ EKİM(Gtx1060,1070,1080 dahil) Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları Sıcak Fırsatlar(Her Bütçeye) ★ ▒ Sık sık oyun dizüstü bi... Mesaja git »
bim 28 ekim-1 kasım-4 kasım-8 kasım 2016 insertleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
bim artık şok market gibi haftada 2 gün insert yayınladığı için parça parça yükledikleri insertlerin için hepsini tek seferde aynı konuda toplamak is... Mesaja git »
bim 28 ekim-1 kasım-4 kasım-8 kasım 2016 insertleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
10400 mAh powerbank nasıldır daha önce kullanan oldu mu ? Ve sizce fiyatı nasıl ? Bilgilendirirseniz sevinirim.... Mesaja git »
Kitap önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba benim de kitap önerilerine ihtiyacım var. Fantastik,Bilim kurgu ve Polisiye türlerinden önerirseniz sevinirim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141