Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Doncorleone13
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
aranizda bu weekend league belasina bulasmayan varsa aman diyorum sakin baslamayin yoksa her mac icin stresten saclarinizin tel tel dokulmesini goze a... Mesaja git »
FIFA 17 ANA KONU (PS4) - FROSTBITE!! (OYUN ÇIKTII HÜCUMMM :) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
kardesim gecen sene 4-3-3 cok iyi isliyordu oyunun mekanikleri de buna izin veriyordu ancak bu sene tamamen cop olmus, bu sene orta saha kalabaligi ... Mesaja git »
FIFA 17 ANA KONU (PS4) - FROSTBITE!! (OYUN ÇIKTII HÜCUMMM :) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
kardesim sana tavsiyem kendine bir hayat edinmen. benim derdim oyunu elestirenlerle degil banane babamin oglu mu yapiyor oyunu isteyen istedigini so... Mesaja git »
kac gundur su basligi takip ediyorum, ne agladin arkadas bu kadar kafaya takiyorsan oyunu birak olsun bitsin bizi de gereksiz yazilar okumak zorunda... Mesaja git »
yolumuza ultimate team de 30 galibiyet 3 maglubiyetle devam ediyoruz, turkiye ligi ve reserve olarak italya ligi yaptim arkadaslar. 2-3 tane oyuncuyu ... Mesaja git »
FIFA 17 ANA KONU (PS4) - FROSTBITE!! (DEMO ÇIKTII KOŞUUN :) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
oyunda kesinlikle felaket bir input lag var ve oyunu tamamen oynanamaz hale getiriyor. bir patchle duzeltilmezse hayatimda ilk defa bir fifayi ilk a... Mesaja git »
FIFA 17 ANA KONU (PS4) - FROSTBITE!! (DEMO ÇIKTII KOŞUUN :) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
input lag olayini yavas yavas farkediyor insanlar ben de yukarilarda yazmistim. bundan onceki fifa serilerinde olmadigi kadar gecikme var ve oynanis... Mesaja git »
fifa forumlarina bakarken denk geldigim bir konu var oynayan arkadaslar anlayacaktir. forumlardaki insanlarin onemli bir kismi oyundaki input lag den ... Mesaja git »
burada bir kac arkadas daha bahsetmis oyunun savunma sisteminin zor olmasindan. onlara katilmakla beraber bence bu oyunun savunma sistemi zor olmanin ... Mesaja git »
http://img.donanimhaber.com/upfiles/2343663/a381ca75-9a0d-4680-aee2-0960e6f76930.jpg bu sene de fena başlamadık hadi bakalım :)... Mesaja git »
Arkadaşları

G.Zola
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090