Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cuirassier
Bir Önceki Kullanıcı AdıMr.Stirner
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Moh pacific assault beleş olmuş, zamanında şu silaha aşık olduğum oyundu, hatta ilk gemi bölümünde renkli gömlekli abinin veya generelin arabasındakin... Mesaja git »
Bir insan kısırlaştırılırsa cinsel arzusu yok olurmu? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Testisler alınmışsa vücutta testosteron üretilemeyeceği/çok az üretileceği için mantıken yok olması lazım... Mesaja git »
The Long Dark (2014) [ANA KONU] (Türkçe Dil Seçeneğiyle!) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
http://www.thelongdark.com/countdown/ Gerisayım 20:00 da bitecek, bakalım haberler neymiş... Mesaja git »
Vdsl splitter gerekli mi? konusunu başlattı (23 gün önce)
Benim splitter'ın üstünde adsl splitter yazıyor ben yakında vdsl bağlantısına geçeceğim vdsl splitter almama gerek var mı?... Mesaja git »
Bu hat değerleriyle ne kadar hız alabilirim konusunu başlattı (24 gün önce)
30 Nisan 2017 Türk Telekom AKK Kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
5 mbps olmuş benim... Mesaja git »
DSL-N16'da wireless mesafesini yani gücünü azaltabiliyor muyuz?... Mesaja git »
Call of Duty: WWII oyunundan ilk tanıtım videosu geldi başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bu sefer kahraman değilsiniz diyor adamlar, bayrak veya vatan yerine arkadaşları için savaşan birisiniz gibi bir şey dediler. Ayrıca "bakın biz... Mesaja git »
İZMİR MARŞININ ALINTI OLMASI! başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/1380237-izmir-marsi-muammasi... Mesaja git »
Mount&Blade II: Bannerlord (Duyuruldu) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tam clickbaitçiler orda da bu dergiyi kaynak gösteriyorlar ama video başlığına kesin gibi yazmışlar.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109