Er
18 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Meslek: ND izolasyon Sprey Yalıtım Mühendisliği
İlgi Alanları: Tuzla
Hakkımda:
Yeni Nesil �zolasyon ��z�m Orta��n�z...Nd İzolasyon Sprey Yalıtım Mühendisliği, ekibi olarak yeni püskürtme izolasyon öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce uygulama ve çözümler üretiyoruz. Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için, ısı, su, ses izolasyon dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir. Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde, sanayi ve yaşam yerler en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde sprey izolasyon değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Su, ısı, ses yalıtım, uygulama sprey izolasyon teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel uygulama stratejileri yaklaşımımız ile, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve püskürtme sprey izolasyonun günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek, vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir tam bir hizmet veren uygulayıcıyız.KAYNAK:http://www.ndizolasyon.com.tr/hakkimizda
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Bilgisayar
iMac
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 428 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sosyal Medya ve Mesajlaşma
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.