Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mezunus61
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 33 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YGS NET HEDEFLERİ [#rez] - [12 Mart öğleni UP] başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Turkce - 29 Sosyal - 20 Matematik - 30 Fen - 30 ... Mesaja git »
DİJİTAL SAAT KOYMAK ÇOK MU ZOR? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Olm onlarin icinde kamara var kamara [sm=uptosomething.gif]... Mesaja git »
Coz kazan denemesi nasil? (sizin netler nasil?) konusunu başlattı (7 sa. önce)
Arkadaslar sizce bu deneme nasil zor mu kolay mi? Ben bayagi zaman artirdim bu denemede ancak netim normaldekiyle ayni geldi [sm=alala.gif]... Mesaja git »
345 3.deneme netlerinizi yazar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
5'li denemenin icinde en yuksek mat neti 3.denemde yapmisim 34-2 (5.denemeyi cozmedim) Bana turkce ve sosyalden vurmus bu sinav simdi bakiyorum ... Mesaja git »
Son 1 Haftayı Nasıl Değerlendireceksiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben yaklasik 2 haftadir deneme-tekrar seklinde gidiyorum zaten yine ayni sekilde devam ederim. Persembe gunu son kez cozerim birakirim denemeyi a... Mesaja git »
. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bende unide okuyordum biraktim, ben biraz erken biraktim diyebilirim. Suan 2.sinifta olmam gerekirdi bende ygs-lys ugrasiyoruz iste[sm=alsaa.gif]... Mesaja git »
345 1.deneme netlerinizi yazar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ulan herkes 120+ yapmis, bir ben mi dusuk yaptim o denemede [sm=alsaa.gif]... Mesaja git »
Tahmini YGS 2017 de KAÇ BİNDE OLACAKSIN? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hedefledigim 40-60k Ama sinavda 80k yapicam icime dogdu :( ... Mesaja git »
Üç Dört Beş Feni başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben ilk 4 denemesini cozdum bence en zoru 1.siydi. Hele o fizikteki 1-2-3 lu dorular cok canimi yakti [sm=akuma.gif] Bu arada 4. Deneme tam sinav... Mesaja git »
20 gun 10 konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Benimde biyoloji eksik hep [sm=alsaa.gif] siz nasil bitirmeyi planliyorsunuz?... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

mrtigers

genteinteligentes
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.129