Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
leventazir
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
arkadaşlar pes liginde yaptığım son 3 maçın kaydı internet sitelerindeki tabloda görünmüyor toplam 17 maç yaptım ama 14 maç olarak gösteriyor bu tür s... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Dediğini 3 yıldır yapıyorum online maçlarda net sadece cihazda benim de ama lag veya momentum bu oyunda hep var.... Mesaja git »
yalnız sana çok az puan vermiş 1 nedir abi ya 1500 lük adamı yenmişsin sonuçta.... Mesaja git »
Kurtulamazsın ben her yolu denedim yok olmuyor takım değiştirdim taktik değiştirdim 2 gün cihazı açmadım olmuyor,en son 5 maç üst üste almıştım üsteli... Mesaja git »
bir kaç maç daha yapınca fark olmadığını göreceksin,momentum dalgası bir ileri bir gideri götürecek seni durum en net haliyle bu... Mesaja git »
1 haftadır online oynamıyordum malum sebeblerden dün deneyim dedim artık maç içindeki menü geçişlerinde bile kasıyor,gerçekten çok yazık şu oyuna verd... Mesaja git »
Momentum konusunda dediklerine katılıyorum,bu soruyu sana sormamın sebebi bu oyunda hatırı sayılır oyunculardan biri olduğunu biliyorum. Momentumu yaş... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Herkese merhaba oyun için güzel bir süper lig yaması indirmek istiyorum site veya link verebilirmisiniz.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Çünkü oda biliyor bir şey olmayacağını istediğin kadar kayıt gönder,teknolojinin bu denli geliştiği bir ortamda bağlantı sorunun kimden kaynaklandığın... Mesaja git »
%100 katılıyorum özellikle Ps3 daha iyi dediğin kısma,inan Ps 4 aldığım güne lanet okuyorum bir hevesle gittim PS3 verdim üzerine para verip 4 aldım a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094